Newsletter

Biznes i finanse

MEDICALGORITHMICS SA (2/2022) Zmiany w składzie Zarządu Emitenta

14.01.2022, 17:41aktualizacja: 14.01.2022, 17:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 2/2022

Rada Nadzorcza Medicalgorithmics S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w dniu 14 stycznia 2022 r. podjęła uchwałę o odwołaniu Pana Peter Pellerito z funkcji Członka Zarządu Spółki z dniem podjęcia uchwały. Odwołanie Pana Petera Pellerito z funkcji Członka Zarządu Emitenta jest związane z rozwiązaniem jego umowy o współpracę ze spółką zależną Medi-Lynx Cardiac Monitoring, LLC.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 14.01.2022, 17:41
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ