Newsletter

Biznes i finanse

Międzynarodowy kongres po raz trzeci w Krakowie

07.11.2018, 17:36aktualizacja: 07.11.2018, 17:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

OEES
OEES
W dniach 20–21 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego kongresu Open Eyes Economy Summit. Tworzy go około 100 firm i instytucji, ponad 170 mówców z całego świata oraz 2000 gości z ponad 20 krajów! To interdyscyplinarne przedsięwzięcie skupiające się na zrównoważonym rozwoju gospodarki i ekonomii opartej na wartościach.

Tematyka kongresu jest wyjątkowo różnorodna. Dyskusji poddane zostaną: odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja i ekologia. Zaproszeni goście poruszą kwestię świadomego gospodarowania zasobami, zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla miast i regionów, a także porozmawiają o wzajemnym wpływie marki i kultury. Nie zabraknie debaty na temat zdrowej żywności, problemów życia w dużym mieście czy wpływu internetu na społeczeństwo.

„Open Eyes Economy Summit to niecodzienne spotkanie osobowości ze świata biznesu i sztuki, dziennikarzy i naukowców, samorządowców i ekologów. Chcemy włączyć do dyskusji jak najwięcej ludzi z różnych środowisk. Wierzę, że takie zderzenie poglądów pomoże otworzyć się na współczesne problemy i zagrożenia oraz przyniesie konkretne, uniwersalne rozwiązania” – tłumaczy Mateusz Zmyślony, współtwórca OEES.

OEES składa się z pięciu bloków tematycznych: firma-idea, miasto-idea, marka-kultura, człowiek-praca oraz ład międzynarodowy. Wydarzeniu towarzyszyć będą potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające oraz specjalne battle points. Można będzie także odwiedzić meeting points – kameralne miejsca, w których uczestnicy mogą zadawać pytania wybranemu prelegentowi.

„W trakcie OEES najstarsi spotykają najmłodszych, start-upowcy dyskutują z dyrektorami koncernów, a artyści wymieniają poglądy z samorządowcami. Każdy, kto szuka odpowiedzi na pytania o przyszłość naszego społeczeństwa, środowiska, rozwój, gospodarkę i kulturę, znajdzie podczas kongresu coś dla siebie” – dodaje prof. Jerzy Hausner.

Wśród uczestników nie zabraknie wybitnych osobistości. Do udziału w tegorocznej edycji zostali zaproszeni: David Černý, prof. Jerzy Bralczyk, Janina Ochojska, prof. Zhu Wenyi, Tomáš Sedláček, Marek Kamiński, prof. Jacqueline Cramer, Ian Brzezinski, Luca Jahier, Bogna Świątkowska i wielu innych.

Więcej informacji na: http://oees.pl/

Kontakt dla mediów:

Szymon Matląg

tel. kom. + 48 664 469 273

e-mail: media@oees.pl

e-mail: s.matlag@eskadra.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.11.2018, 17:36
Źródło informacji Open Eyes Economy Summit
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ