Newsletter

Nowy rozdział w historii Medisca – Sanjay D. Goorachurn nowym dyrektorem generalnym firmy

17.04.2024, 13:44aktualizacja: 17.04.2024, 13:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ Medisca
Business Wire/ Medisca

MONTREAL--(BUSINESS WIRE)-- Medisca, wiodący dostawca spersonalizowanych rozwiązań farmaceutycznych o zasięgu globalnym, ma przyjemność poinformować, że Sanjay D. Goorachurn zostanie jej nowym dyrektorem generalnym, podczas gdy założyciele firmy - Tony Dos Santos i Maria Zaccardo - obejmą role prezesa i wiceprezes organizacji. Nominacja zbiegła się z 35. rocznicą powstania firmy i wyznacza istotny etap w historii Medisca.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240416870290/pl/ 

W 1989 r. Medisca rozpoczęła działalność w trzyosobowym gronie, oferując dwa produkty oraz wizję zmierzającą do wyeliminowania luk w opiece nad pacjentami. Dziś Medisca to światowy lider w dziedzinie spersonalizowanej opieki medycznej, prowadzący działalność za pośrednictwem ponad 10 oddziałów położonych w 5 krajach. Firma zatrudnia ponad 450 pracowników i oferuje szeroką gamę rozwiązań liczącą ponad 2000 produktów wychodzących naprzeciw potrzebom poszczególnych gałęzi sektora ochrony zdrowia.

„W ciągu 35 lat Medisca ogromnie się rozwinęła dzięki swojej kadrze oraz dynamicznej kulturze biznesowej - powiedział Dos Santos. - Mając na uwadze unikalne doświadczenie i umiejętności, jakie zapewnia Sanjay, jesteśmy przekonani, że Medisca otwiera właśnie nowy rozdział w swojej historii”.

Jako wysoko wykwalifikowany prawnik w dziedzinie praw własności intelektualnej, mogący się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem, Goorachurn jest uznawany za jednego z najlepszych na świecie strategów w obszarze własności intelektualnej, ściśle współpracując z kierownictwem wyższego szczebla przedsiębiorstw prywatnych i publicznych w celu maksymalizacji komercyjnej wartości firmowych aktywów z dziedziny innowacji i własności intelektualnej. W 2016 r. swoją wybitną wiedzą fachową i praktycznym doświadczeniem we wdrażaniu transformacyjnych działań ukierunkowanych na rozwój złożonych przedsiębiorstw o zasięgu globalnym Goorachurn zwrócił uwagę Dos Santosa i Zaccardo, gdy dołączył do szeregów firmy w roli doradcy strategicznego.

„Dotychczasowe osiągnięcia, jakimi może poszczycić się Sanjay w odniesieniu do firmy Medisca, skłoniły nas do powierzenia mu stanowiska dyrektora generalnego firmy - powiedział Dos Santos. - W ciągu ostatnich 8 lat Sanjay zbudował autentyczną więź z wieloma pracownikami Medisca i pokierował działaniami firmy, które zaowocowały szeregiem sukcesów, w tym działaniami na rzecz rozwoju i ochrony naszych najważniejszych innowacji. Naszym zadaniem było przede wszystkim zapewnienie, aby nowym dyrektorem generalnym firmy została osoba, która nie tylko będzie w stanie pokierować naszym dalszym rozwojem, ale również podziela podstawowe wartości stanowiące fundament naszego istnienia”.

„Będę dążyć przede wszystkim do zachowania biznesowej spuścizny Tony'ego i Marii oraz dalszej realizacji wizji firmy, by wspierać spersonalizowane usługi wellness dla wszystkich - powiedział Goorachurn. - Skoncentruję się zwłaszcza na wsparciu pracowników Medisca, stworzeniu bardziej uporządkowanej infrastruktury sprzyjającej strategicznemu rozwojowi, nawiązywaniu kluczowych partnerstw oraz dalszym wykorzystywaniu innowacyjnej doskonałości wyróżniającej Medisca, nie zapominając zarazem o ekspansji firmy na arenie międzynarodowej”.

Informacje o Medisca

Założona w 1989 r. firma Medisca to wiodący dostawca spersonalizowanych rozwiązań dla łańcuchów dostaw sektora medycznego i farmaceutycznego na całym świecie, który może się poszczycić obszernym wachlarzem ponad 2 tys. produktów dopełnionych zbiorem ponad 10 tys. autorskich i spersonalizowanych receptur leków, bogatą wiedzą specjalistyczną oraz szeregiem usług w dziedzinie tworzenia receptur preparatów farmaceutycznych, kontynuacji kształcenia w dziedzinie opieki zdrowotnej, przeprowadzania testów analitycznych i nie tylko. Dostarczając dostosowane rozwiązania na rzecz rozmaitych sektorów wellness z całego świata, Medisca eliminuje luki w zakresie opieki zdrowotnej, wspierając spersonalizowane usługi wellness dla wszystkich. Więcej informacji na stronie www.medisca.com oraz na profilach firmy w serwisach LinkedIn, Facebook oraz YouTube.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240416870290/pl/ 

Źródło: Medisca

KONTAKT:

Dział Komunikacji Medisca

e-mail: communications@medisca.com 

1-800-665-6334

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.04.2024, 13:44
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ