Newsletter

Ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania w trybie przetargu na wybór strategicznej agencji reklamowej dla Polskich Linii Lotniczych LOT S.A.

11.07.2024, 13:00aktualizacja: 11.07.2024, 13:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.

Szczegółowe informacje na temat postępowania przetargowego dostępne są pod adresem: LINK.

Postępowanie będzie prowadzone dwuetapowo:

- W pierwszym etapie, otwartym dla wszystkich zainteresowanych, konieczne będzie złożenie przez oferentów dokumentów wyszczególnionych w ogłoszeniu;

- W drugim etapie wezmą udział oferenci, którzy zostaną do niego zakwalifikowani na podstawie dostarczonych w I etapie dokumentów.

Termin nadsyłania ofert upływa w dniu 22.07.2024 roku, o godzinie 12:00. Po tym terminie oferty nie będą przyjmowane. Oferty należy przesłać na adresy mailowe: m.jamorski@pgl.pl oraz a.dabrowska@pgl.pl.

Polska Grupa Lotnicza S.A. zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru oferentów, odstąpienia od przetargu lub unieważnienia go bez podania przyczyn. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wewnętrznymi procedurami zakupowymi Polskiej Grupy Lotniczej S.A. - nie obowiązuje ustawa Prawo Zamówień Publicznych.

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. to nowoczesny przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku, polski przewoźnik jest 12. najstarszą linią lotniczą na świecie, będąc jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.

Źródło informacji: PLL LOT

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.07.2024, 13:00
Źródło informacji PLL LOT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ