Newsletter

P.F. Chang's rozszerza międzynarodowy zasięg marki dzięki pierwszym lokalom w Indiach

13.09.2023, 14:00aktualizacja: 13.09.2023, 14:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nowe lokale w Bangalore i Mumbaju, których otwarcie zaplanowane jest na 2023 r. i kolejne lata, torują drogę do kontynuacji międzynarodowego rozwoju marki.

SCOTTSDALE, Arizona, 13 września 2023 r. /PRNewswire/ -- W ramach dalszych działań ukierunkowanych na ekspansję na rynku globalnym, firma P.F. Chang's® ogłosiła dzisiaj otwarcie nowego lokalu w Bangalore i plany uruchomienia kolejnych lokali w Mumbaju i innych indyjskich miastach, po raz pierwszy zapewniając w tym kraju doświadczenia kulinarne inspirowane kuchnią azjatycką, które zdobyły uznanie na całym świecie.

„Jesteśmy zachwyceni, że Indie są kolejnym krajem w naszej międzynarodowej sieci restauracji - powiedziała Kristen Briede, prezes ds. międzynarodowych marek i sprzedaży detalicznej w P.F. Chang's. - Podczas gdy rozpoczynamy trzydziesty rok naszej działalności, nie mogliśmy wybrać lepszego czasu na inwestycje w rozwój i dostarczenie doświadczeń P.F. Chang’s jeszcze większej liczbie gości”.

W ramach współpracy z naszymi partnerami franczyzowymi, firmą Gourmet Investments Private Limited (GIPL), stanowiącą część Bharti Family Office i HMSHost, spółką należącą do Dufry Group, P.F. Chang's ma zaszczyt zaoferować gościom bardziej zróżnicowane menu dla mieszkańców Indii i osób odwiedzających ten kraj. Pierwszy lokal, prowadzony przez HMSHost, został otwarty 3 września na terenie Terminalu nr 2 Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bangalore, zapewniając podróżnym doskonałe doznania kulinarne. Plany na dalszą części roku obejmują ekspansję P.F. Chang’s w Mumbaju poprzez otwarcie nowego bistro prowadzonego przez GIPL. Franczyzobiorca ten planuje również otwarcie lokali w Narodowym Terytorium Stołecznym Delhi w 2024 roku.

Podczas gdy każdy kraj i jego kultura są unikatowe, celem P.F. Chang's jest dostarczenie spójnych i nowoczesnych doświadczeń kulinarnych wszystkim gościom z całego świata. Sieć P.F. Chang's otworzyła swoje pierwsze zagraniczne lokale w Meksyku i Kuwejcie w 2009 r. i od tamtej pory uruchomiono ponad 90 restauracji w 22 krajach, nie wliczając przeszło 200 lokali w Stanach Zjednoczonych. Każdy lokal, niezależnie od tego, czy jest to bistro oferujące pełny zakres usług, lokal flagowy, P.F. Chang's To Go (hybrydowy model lokalu gastronomicznego), czy innego rodzaju miejsce, charakteryzuje się niepowtarzalnymi elementami wystroju, które uzupełniają menu oparte na daniach z woka, przygotowywanych w całości na miejscu.

Przy ponad 25 000 pracownikach firmy i osobach zatrudnianych przez franczyzobiorców na całym świecie, P.F. Chang's utrzymuje dynamikę swojej globalnej ekspansji i rozwoju poprzez realizację planów otwarcia nowych zagranicznych lokalizacji w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Południowej. Pozostałe otwarcia restauracji zaplanowane na rok 2023 i 2024 obejmują Gujanę, Międzynarodowy Port Lotniczy w Salt Lake City, Międzynarodowy Port Lotniczy Seattle-Tacoma i Bazę Sił Powietrznych Shepard niedaleko Wichita Falls w Teksasie.

„Kontynuując rozwój działalności na rynku międzynarodowym i na nowych rynkach, ustanawiamy długofalowe partnerstwa z nowymi franczyzobiorcami i z zaangażowaniem zapewniamy im bieżące wsparcie i doradztwo” - powiedział Rafik Farouk, starszy dyrektor ds. rozwoju działalności w P.F. Chang's.

Sieć P.F. Chang's współpracuje z inwestorami na całym świecie w celu poszukiwania zarówno tradycyjnych jak i niestandardowych możliwości rozwoju (np. na lotniskach, w kasynach, czy w bazach wojskowych). Sieć P.F. Chang's rozumie, że inwestowanie jest przedsięwzięciem budzącym emocje i z tego powodu zapewnia bieżące usługi doradcze i najlepszej klasy wsparcie dla swoich partnerów franczyzowych. Szczegółowe informacje na temat możliwości współpracy międzynarodowej w ramach franczyzy z P.F. Chang’s znajdują się na stronie https://www.pfchangs.com/global.

P.F. Chang's

Założona w 1993 r. przez Philipa Chianga i Paula Fleminga, P.F. Chang’s jest pierwszą uznaną na całym świecie marką gastronomiczną, której celem jest uhonorowanie i celebrowanie 2000 lat tradycji kuchni opartej na daniach z woka, stanowiących podstawę doznań kulinarnych naszych gości. Wywodzące się z kuchni chińskiej obecne menu P.F. Chang’s obejmuje dania ze wszystkich zakątków Azji, jako wyraz uznania dla kultury i dań z Japonii, Korei, Tajlandii i nie tylko. Każda pozycja w menu oferuje unikatową podróż do krainy smaków, niezależnie od tego, czy jest to przygotowany w tradycyjny sposób koktajl, danie z woka na lunch, czy odświętna kolacja składająca się z kilku dań. Na całym świecie P.F. Chang's ma ponad 300 restauracji w ponad 20 krajach i lokale na terenie amerykańskich lotnisk, w tym wiele dogodnych lokali P.F. Chang’s To Go, oferujących dania na wynos i dostawy do domu. Więcej aktualnych informacji na temat sieci P.F. Chang's znajduje się na stronie pfchangs.com oraz na portalach Facebook, Twitter i Instagram @pfchangs.

Gourmet Investments Pvt Ltd

Spółka Gourmet Investments Pvt Ltd, należąca do Bharti Family Office, została założona w 2012 r. w celu zdefiniowania na nowo krajobrazu usług gastronomicznych w segmencie casual dining w Indiach. Wprowadziła na krajowy rynek prestiżowe międzynarodowe marki, takie ja PizzaExpress, Chili’s i Ministry of Crab, dostarczając mieszkańcom Indii niezrównaną markę poprzez doskonałe kadry i specjalistyczną wiedzę w sektorze nieruchomości.

HMSHost

HMSHost jest światowym liderem usług gastronomicznych na terenie obiektów dla podróżnych. Ten globalny restaurator prowadzi lokale gastronomiczne na 120 lotniskach w USA, Kanadzie, w Europie, w regionie Azja-Pacyfik i na Bliskim Wschodzie. Należące do spółki nagradzane restauracje obejmują setki marek, w tym autorskie założenia, partnerstwa z szefami kuchni i popularne marki krajowe, regionalne i lokalne. Każdego dnia HMSHost dąży do stworzenia najlepszych wrażeń kulinarnych na lotniskach dla wszystkich podróżnych poprzez doskonałe jedzenie i obsługę klienta. Spółka HMSHost stała się częścią Dufry Group w 2023 r. w drodze połączenia działalności Dufry i Autogrill.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1795646/PFC_Logo.jpg

Źródło: P.F. Chang's

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.09.2023, 14:00
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii