Newsletter

PKO Leasing Liderem Cyfrowej Transformacji

03.10.2023, 10:00aktualizacja: 03.10.2023, 11:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. FPP
Fot. FPP
• Gospodarcze Nagrody Roku 2023, przyznawane przez Federację Przedsiębiorców Polskich, są uhonorowaniem firm mających szczególne zasługi w rozwoju polskiej gospodarki.

• PKO Leasing został wyróżniony tytułem Lidera Cyfrowej Transformacji jako firma, która dla jury jest wzorem cyfryzacji i która wdraża innowacyjne rozwiązania, przy jednoczesnej dbałości o wszelkie aspekty prawne i społeczne.

• Tytuł Lidera Cyfrowej Transformacji to już kolejne wyróżnienie dla PKO Leasing podkreślające dynamiczny rozwój firmy w obszarze digitalizacji swoich usług.

Możliwość zdalnego zawierania umów leasingowych. Finansowanie zakupów w formie leasingu w sklepach stacjonarnych oraz kanale e-commerce w procesie trwającym zaledwie kilka minut. Finansowanie auta online na platformie Automarket.pl, w pełni zintegrowanej z internetowymi kanałami PKO Banku Polskiego. Szeroki zakres funkcjonalności Portalu Klienta do zdalnego zarządzania umowami leasingowymi klientów PKO Leasing. Zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie ubezpieczenia przedmiotów leasingu dzięki systemowi Dragon. To nie obietnice, ale konkretne, wdrożone rozwiązania, z których szybko, wygodnie i bezpiecznie mogą korzystać klienci. Federacja Przedsiębiorców Polski zwróciła uwagę na znaczenie tych działań dla rozwoju polskiej gospodarki i podczas Gali Gospodarczych Nagród Roku 2023 wyróżniła PKO Leasing tytułem „Lidera Cyfrowej Transformacji”.

Rozwój cyfrowych narzędzi w obszarze obsługi klienta i omnikanałowej dostępności oferty to dla PKO Leasing jeden z głównych priorytetów, realizowany konsekwentnie od kilku lat. Z nowoczesnych rozwiązań korzystają klienci, dla których zawarcie umowy leasingowej na odległość jest wygodniejsze. Zmiany te ustanawiają także nowe standardy obsługi klientów i odkrywają dużą rolę dla całej branży leasingowej w Polsce. Podczas uroczystej gali wręczenia Gospodarczych Nagród Roku 2023 przyznana PKO Leasing statuetka „Lidera Cyfrowej Transformacji” jest uznaniem dla doskonale postawionego sobie przez firmę celu digitalizacji usług, ale co więcej - także potwierdzeniem ogromnego znaczenia jego realizacji.

„Przyznane wyróżnienie to potwierdzenie naszych osiągnięć na polu cyfryzacji usług leasingowych. Cyfrowa transformacja PKO Leasing jest przemyślanym i dobrze skoordynowanym procesem, który przebiega w zgodzie z wymogami rynku i przepisów prawa. Jesteśmy dumni z faktu, że PKO Leasing jest postrzegany jako firma będąca wzorem cyfryzacji. Klienci oczekują nowoczesnych rozwiązań w leasingu, a cyfryzacja branży leasingowej, która jeszcze do niedawna opierała się na bezpośredniej relacji z klientem, to proces nieunikniony. Jako cała branża czekamy teraz na zmiany przepisów prawa, które umożliwią zawieranie umów w formie dokumentowej, bardzo pożądanej przez przedsiębiorców i stanowiącej krok milowy w stronę dostępności procesu” - mówi Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

Gospodarcze Nagrody Roku 2023 Federacji Przedsiębiorców Polskich są prestiżowym wyróżnieniem dla firm, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Nagrody są przyznawane w sześciu kategoriach: inwestycji, aktywizacji zawodowej, zrównoważonego rozwoju, innowacji i technologii, cyfrowej transformacji oraz małej przedsiębiorczości. Wyróżnienie „Lider Cyfrowej Transformacji” jest potwierdzeniem zaangażowania PKO Leasing w rozwój digitalizacji branży leasingowej, ale także ich wpływu na inne sektory polskiej gospodarki.

Źródło informacji: PKO Leasing

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 03.10.2023, 10:00
Źródło informacji PKO Leasing
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.