Newsletter

RAFAMET SA (41/2021) Unieważnienie zamówienia od firmy Gordiusz Alfa z Węgier.

17.12.2021, 14:38aktualizacja: 17.12.2021, 14:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 41/2021

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka zawarła porozumienie z firmą Gordiusz Alfa (Törökbálint, FSD Park I. 1. emelet, 2045 Węgry), na mocy którego obie strony decydują się na unieważnienie zamówienia z dnia 30.06.2021 r. na dostawę tandemu tokarek podtorowych typu 2UGE 300 N bez wzajemnych roszczeń, tym samym zgadzając się na zaniechanie realizacji zadania definiowanego w zamówieniu. Powodem porozumienia o unieważnieniu zamówienia są zmiany w specyfikacji technicznej przedmiotu dostawy, które wymagałyby opracowania i wdrożenia nowego, niesprawdzonego rozwiązania technicznego, co wiązałoby się z wysokim ryzykiem oraz istotnym wzrostem kosztów i wydłużeniem terminu realizacji zamówienia, wynikających z sytuacji rynkowej materiałów i narastających problemów związanych z łańcuchami dostaw.

Emitent o podpisaniu zamówienia z firmą Gordiusz Alfa informował raportem bieżącym nr 17/2021 z dnia 30.06.2021 r.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.12.2021, 14:38
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.