Newsletter

Biznes i finanse

RAFAMET SA (43/2021) Informacja od podmiotu blisko związanego z osobą pełniącą obowiązki zarządcze otrzymana w trybie art.19 ust.1 Rozporządzenia MAR.

17.12.2021, 21:40aktualizacja: 17.12.2021, 21:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 43/2021

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym wpłynęło do Spółki powiadomienie złożone w trybie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia MAR przez PROMACK sp. z o.o. - podmiot blisko związany z osobą pełniącą obowiązki zarządcze - Panem Markiem Kaczyńskim, członkiem Rady Nadzorczej Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A.

Treść powiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.12.2021, 21:40
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ