Newsletter

Biznes i finanse

RAFAMET SA (44/2021) Zawiadomienie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. o nabyciu znacznego pakietu akcji RAFAMET S.A. oraz o przekroczeniu progu 90 % ogólnej liczby głosów w Spółce.

21.12.2021, 16:17aktualizacja: 21.12.2021, 16:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 44/2021

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Akcjonariusza Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zawiadomienie o nabyciu znacznego pakietu akcji RAFAMET S.A., a tym samym przekroczeniu progu 90 % ogólnej liczby głosów w Spółce.

Treść zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.12.2021, 16:17
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ