Newsletter

Biznes i finanse

RAFAMET SA (46/2021) Wniosek ARP S.A. dotyczący żądania zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia.

30.12.2021, 13:48aktualizacja: 30.12.2021, 13:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 46/2021

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Akcjonariusza Spółki - Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. (posiadającego 91,27% kapitału zakładowego Emitenta), wniosek w trybie art. 400 § 1 kodeksu spółek handlowych z żądaniem zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia RAFAMET S.A. oraz umieszczenia w jego porządku obrad punktów o brzmieniu:

- Podjęcie uchwał w sprawie zmian w Radzie Nadzorczej Spółki,

- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Statutu Spółki.

Wniosek Akcjonariusza wraz z projektem uchwały NWZ w sprawie zmiany Statutu Spółki stanowią załącznik do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.12.2021, 13:48
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ