Pobierz materiał i Publikuj za darmo

RCB wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, którzy szukają nowoczesnych, szybkich i prostych rozwiązań finansowych. Mając to na uwadze, usługi uruchomione pod marką Raiffeisen Digital Bank opierają się na najnowszych osiągnięciach technologicznych i będą działać wyłącznie online.
„Polacy są gotowi na korzystanie z w pełni cyfrowych usług i produktów bankowych. Chcemy być częścią tego dynamicznie rozwijającego się obszaru, dlatego stworzyliśmy markę odpowiadającą na zapotrzebowanie rynku oraz konsumentów - mówi Kamil Niewiatowski, Country Manager na Polskę. - Cały proces kredytowy Raiffeisen Digital Banku odbywa się online. Tworząc aplikację, zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne, ponieważ chcemy, by doświadczenie korzystania z niej było możliwie najlepsze. Potrzeby klientów są dla nas najważniejsze - zarówno pod względem wygody, jak i bezpieczeństwa” - dodał Niewiatowski.
Pierwszym produktem Raiffeisen Digital Bank dostępnym w Polsce będzie pożyczka gotówkowa dla klientów indywidualnych - do 100 tys. zł, z okresem spłaty do 60 miesięcy.
„Naszą filozofią jest dostarczanie usług, które są łatwo dostępne i przejrzyste. Technologia cyfrowa daje nam wiele przewag nad standardowymi rozwiązaniami, jak na przykład niższe koszty obsługi, szybkość czy elastyczność. Dzielenie się korzyściami płynącymi z jej wykorzystania w całym procesie kredytowym, to nasz sposób na nowoczesną bankowość internetową” - podkreślił Jakub Malach, Head of Lending.
„Polska jest pierwszym krajem, w którym RCB wprowadza nową cyfrową markę - powiedział Alexey Kapustin, członek zarządu RCB i Head of Retail. - Połączyliśmy międzynarodowy zespół ekspertów z różnych obszarów bankowości i technologii, którzy zaangażowali się w stworzenie bardzo prostego, bezproblemowego narzędzia bankowości cyfrowej dla polskich klientów. Pierwszą naszą usługą jest kredyt dla klientów indywidualnych, ponieważ z punktu widzenia konsumentów jest to jeden z najbardziej pożądanych produktów bankowych - podkreślił. - Wykorzystując wieloletnie doświadczenie Grupy RBI w Europie Środkowej i korzystając z wielkiego potencjału technologii, stworzyliśmy unikalny i przystępny produkt. Nie możemy się doczekać momentu kiedy ruszy na polskim rynku i będzie dostępny dla naszych klientów” - skomentował Kapustin.
Zainteresowani ofertą klienci mogą już teraz zapisać się na www.raiffeisendigital.com, aby po uruchomieniu usługi otrzymać informacje o możliwości złożenia wniosku i uzyskania finansowania.
RCB jest spółką zależną od Raiffeisen Bank International (RBI) z siedzibą w Wiedniu. RBI działa w Austrii, gdzie jest wiodącym bankiem korporacyjnym i inwestycyjnym, oraz w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), która jest jego rynkiem macierzystym. Grupa RBI działa na 13 rynkach z tego regionu. Obejmuje także szereg dostawców usług finansowych specjalizujących się w leasingu, zarządzaniu aktywami czy fuzjami i przejęciami. Około 45 tysięcy pracowników obsługuje blisko 18 mln klientów za pośrednictwem prawie 2 tys. placówek biznesowych, z czego zdecydowana ich większość znajduje się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).
KONTAKT:
Adrianna Byszewska-Kulińska
e-mail: media@raiffeisendigital.com
tel. + 48 506 803 972
Źródło informacji: Raiffeisen Centrobank AG
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 17.08.2021, 08:30 |
Źródło informacji | Raiffeisen Centrobank AG |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Rosną koszty zarządzania odpadami. Jak radzą sobie z nimi sieci handlowe? Raport ZEME i Keralla Research
GOZ, BDO, ROP. Na dźwięk tych skrótów wielu menedżerów odpowiedzialnych za gospodarkę odpadami w sklepach wielkopowierzchniowych i sieciach handlowych odczuwa niepokój. W praktyce oznaczają one bowiem rosnące obowiązki regulacyjne i konieczność dostosowania procesów do coraz bardziej wyśrubowanych standardów. A to zazwyczaj przekłada się na jedno - wyższe koszty operacyjne. Eksperci przekonują jednak, że odpady mogą stać się źródłem oszczędności, a nawet przychodów.- 04.04.2025, 10:46
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: ZEME
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ