Newsletter

RVM Systems Polska: kluczowe jest zapewnienie serwisu i dostępności urządzeń

19.06.2024, 09:32aktualizacja: 19.06.2024, 09:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
„Technologia w służbie ochrony środowiska” - to tytuł debaty producentów maszyn RVM, zwanych potocznie butelkomatami lub kaucjomatami, która odbyła się w Centrum Prasowym PAP. Jednym z jej uczestników był Przemysław Stęślik, managing director w firmie RVM Systems Polska.

„Najważniejsze dla nas jest nie tyle sprzedanie produktu, ale dalsza działalność operacyjna i serwisowa na zapleczu, ponieważ te maszyny działają każdego dnia, często nawet po 24 godziny na dobę” - powiedział ekspert.

Przedstawiciel RVM Systems Polska wskazywał także na największe szanse związane z wprowadzeniem od 1 stycznia 2025 roku systemu kaucyjnego w Polsce.

„Z naszego otoczenia znikną porzucone butelki i opakowania po napojach, których jest najwięcej w naszej przestrzeni publicznej, zarówno w miastach, jak i na terenach zielonych” - dodał Przemysław Stęślik. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.06.2024, 09:32
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ