Newsletter

SANY 2023: Wspieranie talentów pierwszej klasy dla przyszłości sektorów produkcyjnych

13.07.2023, 09:38aktualizacja: 13.07.2023, 09:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/SANY Group
PR Newswire/SANY Group

PEKIN, 13 lipca 2023 r. /PRNewswire/ -- Grupa SANY („SANY”) w swojej 23-letniej historii zyskała pozycję lidera w branży cieszącego się uznaniem ze względu na kulturę korporacyjną, środowisko pracy, dbałość o pracowników i zapewnianie świadczeń dla nich oraz rozwijanie talentów, a wspieranie talentów pierwszej klasy jest jedną z trzech „wizji pierwszej klasy” grupy. Filozofia zarządzania talentami grupy SANY ukierunkowana na pracowników jest kluczem do sukcesu w tworzeniu najlepszej platformy wspierania rozwoju pracowników, zabezpieczenia ich praw i interesów oraz motywowania ich do rozwoju korzystnego dla nich i dla pracodawcy.

Na początku tego roku SANY otrzymała tytuł wyjątkowego pracodawcy roku 2022 od Liepin, czołowej chińskiej platformy rozwoju kariery, która była gospodarzem 8. dorocznego wydarzenia wspólnie z czołowym chińskim dziennikiem The Paper. Grupa SANY została wyróżniona za „zróżnicowane programy motywacyjne, które wyzwalają potencjał pracowników, poszanowanie wartości pracowników i tworzenie lepszej przyszłości wraz ze swoim zespołem”. W 2021 r. grupa SANY zajęła 10. miejsce w Chinach i 230. na świecie w rankingach Forbes „World’s Best Employers” przygotowanych we współpracy z firmą zajmującą się badaniem rynku Statista w wyniku przebadania 150 000 pracowników z 58 krajów zatrudnionych w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Pod koniec 2022 r. grupa zatrudniała łącznie 26 374 pracowników. SANY angażuje się we wspieranie długoterminowego zrównoważonego rozwoju, szczególnie jeśli chodzi o upodmiotowienie kobiet w ramach „She Power” - kobiety zajmują 12,5% stanowisk kierowniczych w grupie.

Ponadto dzięki wykorzystaniu platformy obsługi HRSSC grupy SANY, regularnym dyskusjom grupowym, spotkaniom koordynacyjnym z pracownikami, kongresom pracowników, ankietom pracowniczym i innym, grupa zdobywa informacje na temat obaw i oczekiwań pracowników i reaguje na nie. W ramach wewnętrznego badania otrzymano 20 262 ankiety, w których wskaźnik zadowolenia pracowników wyniósł 87%.

Grupa SANY stworzyła kompleksowy system motywacyjny, m.in. nagrodę za marżę dodatkową brutto, opcje na akcje, programy motywacyjne w formie projektów i inne, aby przyciągnąć więcej najlepszych talentów technicznych. W samym roku 2022 grupa zapewniła dofinansowanie o łącznej wartości 428 700 juanów dla 32 pracowników w trudnej sytuacji finansowej. W 2022 r. w programach i wydarzeniach szkoleniowych SANY wzięło udział 20 683 osób, a 78,4% pracowników ukończyło szkolenie, przy średnim czasie szkolenia przypadającym na osobę wynoszącym 96,8 godziny.

„Pracuję w SANY od ponad dekady - powiedział Hu Jiangxue, zastępca dyrektora ds. zasobów ludzkich SANY i dyrektor Hunan SANY Polytechnic College. - Naszą naczelną filozofią zarządzania zasobami ludzkimi jest sukces pracowników. Programy rozwijania talentów grupy wspierają pracowników w odbywaniu szkoleń i rozpoczynaniu kariery inżynierskiej w zakresie robotyki, a poprzez naukę technologii cyfrowych i inteligentnych chcemy w nadchodzących latach pomóc w transformacji kariery inżynierów, specjalistów ds. sprzedaży i pracowników”.

Rok 2023 stanowi również kluczowy punkt zwrotny dla kolegium politechnicznego Hunan SANY Polytechnic College. Ta instytucja oferująca kształcenie stacjonarne przyjmuje na nadchodzący rok akademicki klasę studentów specjalizujących się w pojazdach zasilanych nowymi źródłami energii. Placówka dysponuje obecnie czterema głównymi kierunkami: inteligentna produkcja, maszyny budowlane, industrializacja budownictwa i handel międzynarodowy, aby rozwijać talenty najbardziej potrzebne chińskiemu przemysłowi wytwórczemu w erze Przemysłu 4.0.

Wideo - https://mma.prnewswire.com/media/2152541/The_New_Journey_of_SANY.mp4 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1518641/4160346/logo_Logo.jpg 

Źródło: SANY Group

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.07.2023, 09:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ