Newsletter

Specjaliści od automatyzacji sprzedaży z Woodpecker.co zadebiutują na Głównym Rynku GPW

18.04.2024, 11:20aktualizacja: 18.04.2024, 11:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Już w najbliższy piątek 19 kwietnia na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zadebiutuje Woodpecker.co SA - innowacyjna firma z Wrocławia, której usługi mogą zrewolucjonizować komunikację biznesową. Przeniesieniu notowań spółki z NewConnect nie będzie towarzyszyć oferta sprzedaży akcji.

Zdaniem innowatorów z Woodpecker.co SA już niebawem wiele firm będzie mogło zapomnieć o ręcznym wysyłaniu maili czy pomyłkach w określaniu adresatów korespondencji biznesowej. Czynności te ma zautomatyzować i udoskonalić autorskie narzędzie spółki umożliwiające personalizację treści wiadomości oraz tworzenie dedykowanych planów wysyłkowych. Dodatkowo jej system działający w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa, z ang. Software as a Service) oferuje szczegółowy monitoring efektywności każdorazowej wysyłki mailingowej.

Niewątpliwym atutem usług oferowanych przez Woodpecker.co jest ich intuicyjność oraz prostota obsługi, co w połączeniu z rozbudowanymi funkcjami analitycznymi stanowić może przełomowe rozwiązanie, m.in. dla globalnych firm czy agencji kierujących wielowątkowymi, skierowanymi do tysięcy odbiorców kampanii sprzedażowo-reklamowych.

W styczniu 2024 roku spółka udostępniła wersję beta swego najnowszego produktu o nazwie Prospects. Narzędzie to pozwoli użytkownikom korzystającym z innych produktów Woodpecker.co na uzupełnienie procesu automatyzacji sprzedaży o wysokiej jakości bazy potencjalnych klientów. Połączenie łatwego dostępu do takich baz z aplikacją służącą do działań cold mailingowych pozwoli znacznie skrócić czas obsługi kampanii i zwiększyć jej końcowy efekt.

Akcje Woodpecker.co były dotychczas notowane na NewConnect, gdzie zadebiutowały w 2021 roku. Okres ten spółka wykorzystała na budowanie rozpoznawalności i zaufania wśród inwestorów oraz wzmacnianiu swej pozycji rynkowej. Aktualna kapitalizacja giełdowa firmy wynosi około 63,5 mln zł. Pod koniec ubiegłego roku z jej usług korzystało niemal 4400 klientów z 93 krajów.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.04.2024, 11:20
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ