Newsletter

Szczyt Przemysłowo-Naukowy w Centrum Turbin Gazowych

17.01.2017, 12:50aktualizacja: 17.01.2017, 12:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

24 stycznia br. w Engineering Design Center, będącym strategicznym aliansem Instytutu Lotnictwa i General Electric, odbędzie się Szczyt Przemysłowo-Naukowy GE Power. Wydarzenie to jest organizowane w ramach: obchodów pierwszej rocznicy powstania Centrum Turbin Gazowych, 10-lecia współpracy GE Power z EDC oraz 25-lecia działalności GE w Polsce. Instytut Lotnictwa wraz z General Electric Company Polska Sp. z o.o. objęły patronat nad wydarzeniem.

Dwie serie wystąpień indywidualnych, podsumowywanych dyskusjami panelowymi, pozwolą na integrację świata przemysłu, administracji oraz nauki.

Tematyka obrad dotyczyć będzie między innymi: kreowania innowacyjnych cyfrowych produktów nowoczesnej energetyki, wychodzącej naprzeciw potrzebom rynku, specyfiki działalności w Europie i szczególnie w Polsce, zarówno od strony użytkowników, jak i dostawców technologii i serwisu.

Gośćmi ze strony General Electric będą: John Lammas - wiceprezes GE Gas Power Systems, Steve Hartman - wiceprezes GE Power Services oraz Beata Stelmach - prezes GE na Polskę i Kraje Bałtyckie. Administrację reprezentować będą wyżsi urzędnicy państwowi, świat naukowy - profesorowie wiodących ośrodków naukowo- badawczych, a sektor przemysłu i energetyki członkowie zarządów i rad nadzorczych.

Uroczystość odbędzie się 24 stycznia 2017 roku (wtorek) o godz. 9:30 w centrum Turbin Gazowych na terenie Instytutu Lotnictwa, przy al. Krakowskiej 110/114 w Warszawie.

Centrum Turbin Gazowych (CTG) tworzą inżynierowie pracujący w działach projektowania i serwisu turbin gazowych, parowych oraz generatorów. Zaawansowane technologicznie wyposażenie CTG pozwala na symulację pracy turbin oraz czynności serwisowych. CTG to również centrum treningowe, wspierające klientów oraz sprzedaż produktów. Współpracuje z uczelniami technicznymi i instytucjami naukowymi, jak również stanowi doskonałą bazę dla konferencji technicznych i seminariów. Ten rozpoznawalny w świecie ośrodek badawczo-rozwojowy związany jest m. in. z Zakładem Produkcyjnym Turbin Parowych i Odlewnią w Elblągu, oraz Zakładem Generatorów we Wroclawiu, będących częścią GE Power w Polsce.

KONTAKT:

Michał Małecki

Dyrektor Centrum Turbin Gazowych

tel. +48 22 11 60 960

tel. kom. +48 604 196 920

e-mail: michal.malecki@ge.com

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.01.2017, 12:50
Źródło informacji Instytut Lotnictwa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.