Newsletter

Biznes i finanse

W czwartek webinarium „Obrót gotówkowy i bezgotówkowy w czasach pandemii”

08.06.2021, 12:26aktualizacja: 08.06.2021, 13:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dr Piotr Maszczyk; Fot. PAP
Dr Piotr Maszczyk; Fot. PAP
W najbliższy czwartek, 10 czerwca o godz. 13.00 zapraszamy na webinarium o obrocie gotówkowym i bezgotówkowym w czasie pandemii. Zapraszamy!

Gościem Serwisu Samorządowego PAP będzie dr Piotr Maszczyk, ekonomista ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który przybliży podstawowe pojęcia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym, krótko przypomni historie obu systemów i opowie o ich plusach i minusach, w tym o obawach, które powstały na początku pandemii (a okazały się niepotrzebne).

Webinarium będzie transmitowane na https://samorzad.pap.pl. Do udziału zapraszamy szczególnie młodzież, licząc na to, że zdobyta podczas wykładów wiedza przyda się, gdy ogłosimy dla nich konkurs!

Ekspert będzie odpowiadać również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod tym linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_MN81Qtg7R6SoyUJ4fZpFUQ.

Pytania będzie można zadawać pisemnie w trakcie transmisji przy pomocy sesji Q&A. Można je również przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl

Zainteresowani powinni zarezerwować sobie około pół godziny.

Webinarium odbywa się w ramach projektu „Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”, realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.  

Czwartkowe spotkanie online będzie pierwszym z zaplanowanego cyklu; po każdym wydarzeniu będziemy publikować zestaw materiałów edukacyjnych – m.in. zapis tekstowy, wideo, infografiki. Już wkrótce uruchomimy także quizy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe, a we wrześniu zaprosimy uczniów i ich nauczycieli do konkursu.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.06.2021, 12:26
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ