Newsletter

Wallace Dalrymple mianowany pierwszym w historii dyrektorem ds. bezpieczeństwa w ETS

13.09.2022, 14:42aktualizacja: 13.09.2022, 14:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

PRINCETON, New Jersey, 13 września 2022 r. /PRNewswire/ -- prezes i dyrektor generalny firmy ETS Amit Sevak ogłosił dzisiaj, że Wallace Dalrymple obejmie w niej nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. bezpieczeństwa. Dalrymple będzie odpowiedzialny za struktury bezpieczeństwa, a także dbanie o skuteczną i spójną strategię i zarządzanie w organizacji w obszarach bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie i w Biurze Kontroli Egzaminacyjnej.

„Bezpieczeństwo ma nadrzędne znaczenie dla rozwoju naszego międzynarodowego zasięgu w oparciu o najwyższy poziom usług dla nowych i obecnych klientów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii – powiedział Sevak. - Jestem przekonany, że ochrona zapewniona przez Wally’ego pozwoli utrzymać i wzmocnić poziom kontroli przebiegu egzaminów i testów”.

Stojąc na czele działu bezpieczeństwa, Dalrymple przyczyni się do umocnienia pozycji ETS jako lidera branży bezpieczeństwa egzaminacyjnego, jednego z filarów realizowanego przez organizację kompleksowego procesu egzaminacyjnego, który zapewnia rzetelność i prawidłowość oceniania. Jak powiedział Sevak, zatrudnienie Wallace’a na nowym stanowisku dyrektora ds. bezpieczeństwa pokazuje, że firmie ETS zależy na utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ciągłemu rozwijaniu potencjału w tym obszarze.

„Cieszę się, że powierzono mi zadanie stania na straży bezpieczeństwa informacji w ETS z myślą o zapewnianiu rzetelności procesu oceniania i idących za nią niezmiernych korzyści dla całego świata edukacyjnego i zawodowego – powiedział Dalrymple. - Zobowiązaliśmy się wobec naszych klientów – podmiotów egzaminujących, instytucji i licznych interesariuszy na całym świecie – do dalszego dostarczania najwyższej klasy produktów i usług, których od nas oczekują”.

Dalrymple wniesie do ETS blisko 30-letnie doświadczenie informatyczne, które zdobył w międzynarodowych podmiotach, stojąc na czele działań przygotowujących je do radzenia sobie w warunkach stale ewoluujących zagrożeń. W swojej karierze odpowiadał m.in. za działania związane z bezpieczeństwem informacji w przedsiębiorstwie, rozwojem ochrony danych dla marek wchodzących w bezpośrednią interakcję z klientem, kształtowaniem bezpieczeństwa jako czynnika wyróżniającego firmę oraz dostosowywanie programów globalnego zarządzania ryzykiem do wizji, wartości i celów organizacyjnych. Przed przejściem do ETS Dalrymple piastował stanowisko dyrektora ds. bezpieczeństwa informacji w firmie Emergent działającej pod marką Blue Cross Blue Shield™ w ramach towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych Michigan Mutual Insurance Company, w której stworzył program bezpieczeństwa informacji dla ponad 20 podmiotów opieki zdrowotnej w całych Stanach Zjednoczonych, a więc w branży objętej ścisłymi regulacjami. Jeszcze wcześniej zajmował wysokie stanowiska kierownicze w dziale bezpieczeństwa Dialog Direct and General Motors™, gdzie odpowiadał za dane o klientach i marketing cyfrowy.

ETS

Firma ETS dba o jakość i równość w edukacji ludzi na całym świecie, tworząc standardy egzaminacyjne oparte na rygorystycznych badaniach. ETS obsługuje klientów indywidualnych, instytucje edukacyjne i agencje rządowe, dostarczając im dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie certyfikacji nauczycieli, nauczania języka angielskiego oraz kształcenia na poziomie podstawowym, średnim i wyższym, a także prowadząc badania i analizy w obszarze edukacji oraz polityki edukacyjnej. ETS powstała w 1947 r. jako organizacja non-profit. Firma każdego roku opracowuje, przeprowadza i ocenia ponad 50 mln testów i egzaminów – w tym egzaminów TOEFL® i TOEIC®, jak również testów GRE® i The Praxis Series® – w przeszło 9 tys. placówek w ponad 180 państwach na całym świecie. www.ets.org

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1891130/ETS_Logo_navy_gold_300___Copy_Logo.jpg   

Źródło: ETS

KONTAKT:
Alescia Dingle
e-mail: mediacontacts@ets.org 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.09.2022, 14:42
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.