Newsletter

Webinar „Nowy model organizacji stanowisk pracy. Jak instytucje oszczędzają czas, dbają o bezpieczeństwo oraz poprawiają swoją efektywność dzięki wykorzystaniu usług w modelu abonamentowym?”

30.11.2023, 15:38aktualizacja: 30.11.2023, 15:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Wraz ze zmieniającym się modelem organizacji stanowisk pracy oraz rosnącymi wyzwaniami stawianymi pracodawcom w obszarze bezpieczeństwa zasobów firmowych i ich finansowania pojawił się i zyskuje na znaczeniu tzw. model „as a service” - sposób finansowania inwestycji, który jest odpowiedzią na rosnące koszty prowadzenia biznesu. O tym, jak pomóc przedsiębiorstwom i instytucjom w optymalizacji kosztów związanych z IT, m.in. z wymianą sprzętu, oprogramowania i obsługą IT, rozmawialiśmy z Kamilem Dankowskim - ekspertem rozwiązań Digital & Cloud, T-Mobile Polska, oraz panem Piotrem Rzucidło, ekspertem ds. rozwoju produktów biznesowych, T-Mobile Polska.

Źródło informacji: PAP MediaRoom 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 30.11.2023, 15:38
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ