Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Wiślański Skipass, wspólny karnet narciarski działający w Beskidzie Śląskim, wkracza w swój dwunasty sezon, z nową odświeżoną nazwą - od teraz znany będzie jako Wispass. Projekt ten, który zaczął swoją działalność od 6 stacji narciarskich z Wisły, obecnie obejmuje łącznie 12 ośrodków z Wisły, Ustronia i Istebnej. Wispass oferuje narciarzom możliwość korzystania z różnych stacji narciarskich w regionie, bez konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą z nich. Jest to znane i popularne rozwiązanie wśród narciarzy odwiedzających ten region.
„Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass to nie tylko zmiana nazwy, ale przede wszystkim symboliczne otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. Nowa nazwa, prostsza i bez polskich znaków, jest bardziej intuicyjna. Wispass to nie tylko odniesienie do miasta Wisła, z którego wywodzi się projekt, ale także do rzeki, będącej sercem naszego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie nasze ośrodki narciarskie znajdują się >>u źródeł Wisły<<” - wyjaśnia Michał Majewski, prokurent Wiślańskiego Klastra Turystycznego będącego operatorem Wispassu.
Z nową nazwą i odświeżoną tożsamością Wispass przygotowuje się do rozszerzenia oferty o akrakcje letnie. Jest to strategiczny krok mający na celu dostosowanie się do ewoluujących potrzeb gości oraz zróżnicowanych trendów rynkowych.
„Nazwa bez sylaby >>ski<< otwiera nam możliwości poszerzenia projektu o wspólną ofertę letnią, łączącą to, co dzieje się w tym okresie w naszych ośrodkach” - dodaje Michał Majewski.
Wispass, który w nowej odsłonie oficjalnie zadebiutował na odbywających się w dniach 11-12 listopada br. targach Snow Expo w Krakowie, jest już aktywnie promowany wśród miłośników narciarstwa i turystyki górskiej. Firma zaprasza do śledzenia ich stron internetowych i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami.
„Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu zimowego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń na stokach. Zapraszamy wszystkich miłośników gór, by dołączyli do nas w tej ekscytującej podróży i doświadczyli tego, co najlepsze w Beskidzie Śląskim” - konkluduje Michał Majewski, podkreślając optymizm i przygotowanie do nadchodzącej zimy.
KONTAKT:
Michał Majewski
prokurent Wiślańskiego Klastra Turystycznego
tel. 509 842 330
e-mail: info@wispass.pl
Źródło informacji: Wiślański Klaster Turystyczny
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 15.11.2023, 09:50 |
Źródło informacji | Wiślański Klaster Turystyczny |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu