Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zapaśnik Damian Janikowski, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku oraz Anna Jagaciak, tegoroczna halowa mistrzyni Polski w trójskoku i skoku w dal, jako pierwsi przetestowali pierwszy Wrocławski klub fitness McFIT.
Przedstawicieli mediów, którzy przybyli na spotkanie prasowe po nowym studiu oprowadzała Joanna Jabłczyńska, a sportowcy zaprezentowali próbkę swojego treningu przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro. Joanna Jabłczyńska zna McFIT bardzo dobrze - sama regularnie trenuje w jednym z warszawskich studiów sieci. Wśród wielu różnorodnych modułów treningowych, wchodzących w skład koncepcji Home of Fitness w McFIT, znajdzie się bowiem coś dla każdego - zarówno dla profesjonalnego zapaśnika, koncentrującego się przede wszystkim na treningu siłowym, jak i dla ambitnej sportsmenki - amatorki, takiej jak Joanna Jabłczyńska. Rozmiary siłowni oraz różnorodne możliwości treningu wywarły ogromne wrażenie na pretendentce do olimpijskiego medalu Annie Jagaciak: "Jest tutaj naprawdę dużo różnych modułów treningowych - nie ma mowy o nudzie podczas treningu. Szczególnie ciekawy jest dla mnie CyberTraining, obejmujący wiele różnych zajęć fitness i treningów na rowerze spinningowym. To nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość wyładowania energii".
Damian Janikowski najlepiej czuł się w strefie Power, w której zaprezentował ćwiczenia siłowe ze swojego przedolimpijskiego programu treningowego. Zapaśnika zafascynował także moduł The Cage, w którym trenujący mogą wzmocnić swoje ciało, stosując trening funkcjonalny. "Poza przyrządami treningowymi, w tym 10-Charytatywny Bieg Dzieci metrowymi linami do wymachów i ruchomymi uchwytami do podciągania, przekonał mnie design tej strefy. Metalowa krata, graffiti i ceglane ściany - naprawdę poczułem się tutaj jak na nowojorskim podwórku".
Od soboty 19 marca 2016 r. studio przy ul. Legnickiej 60b będzie otwarte dla każdego. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych: od 19 do 29 marca 2016 r. każdy może odwiedzić klub tyle razy, ile chce, i bez zobowiązań go przetestować.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 17.03.2016, 16:17 |
Źródło informacji | McFIT |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
W czasie sezonowego wypadania sierści u zwierzaków pozbądź się pluskiew, roztoczy i alergenów dzięki najnowszemu odkurzaczowi do materaców Jimmy BX7 Pro Max
Jimmy BX7 Pro Max zwalcza niewidoczne pluskwy, roztocza i alergeny przy pomocy technologii odkażania UV i nagrzewania.- 15.05.2025, 16:35
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Problem odpowiedzialności członka zarządu a kwestia liczby wierzycieli
Trybunał Sprawiedliwości UE orzekł 30 kwietnia 2025 r., że członkowie zarządu spółek nie mogą uwolnić się od odpowiedzialności za zobowiązania podatkowe firmy, powołując się wyłącznie na fakt, że spółka miała tylko jednego wierzyciela. Mimo że polskie prawo upadłościowe wymaga minimum dwóch wierzycieli do wszczęcia postępowania upadłościowego, TSUE uznał, że sam ten argument jest niewystarczający.- 15.05.2025, 15:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Kancelaria Prawna Skarbiec
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ