Newsletter

Biznes i finanse

Współpraca systemu ISOF z terminalami płatniczymi - płatność bezpośrednia z terminala

13.10.2021, 08:45aktualizacja: 13.10.2021, 08:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. HEUTHES Sp. z o.o.
Fot. HEUTHES Sp. z o.o.
Firma HEUTHES, za pośrednictwem systemu ISOF, stworzyła możliwość płatności bezpośrednio z terminala płatniczego. Udogodnienie to powstało z myślą o poprawie komfortu pracy operatora.

Płatność bezpośrednia z terminala to nowa funkcjonalność, która usprawnia, ułatwia i skraca proces wystawiania paragonów i faktur w procesie sprzedaży.

Z terminala można skorzystać podczas wystawiania paragonu i faktury sprzedaży w dokumentach sprzedaży. Przy wystawianiu dokumentu należy wybrać jako formę płatności Terminal płatniczy.

Korzystając z bezpośredniej płatności z terminala za pośrednictwem systemu ISOF, sprzedawca unika możliwości pomyłki w kwocie do zapłaty. Pozwala to unikać korekt, tym samym zaoszczędza czas obu stronom transakcji.

Przy transakcji z użyciem terminala można dokonywać płatności kartą. W przypadku udanej transakcji drukowany jest paragon i dokument jest zapisywany. W razie niepowodzenia transakcja jest przerywana i dokument nie jest zapisywany. Terminal płatniczy posiada własne okienko konfiguracji, w którym należy skonfigurować połączenie pomiędzy ISOF a terminalem. Po skonfigurowaniu połączenia, system ISOF automatycznie łączy się z terminalem po przejściu do modułu dokumentów sprzedaży.

Na chwilę obecną firma HEUTHES wspiera terminale firmy eService. Jak na razie przetestowana jest komunikacja z terminalem poprzez sieć IP.

Więcej informacji na stronie www.isof.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.10.2021, 08:45
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ