Newsletter

ZE PAK SA (3/2023) Zawiadomienie o wyborze PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy sp. z o.o. na wykonawcę zadania w postępowaniu publicznym pn. "Zakup 20 sztuk autobusów elektrycznych zasilanych wodorem"

03.02.2023, 13:41aktualizacja: 03.02.2023, 13:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 3/2023

Zarząd spółki ZE PAK SA ("Spółka") informuje, że w dniu 3 lutego 2023 roku spółka pośrednio zależna od Spółki, tj. PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy sp. z o.o., otrzymała informację z Urzędu Miasta Rybnika ("Zamawiający") o wynikach postępowania o zamówienie publiczne na "Zakup 20 sztuk autobusów elektrycznych zasilanych wodorem", w której Zamawiający poinformował o wyborze oferty PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy sp. z o.o. ("Wykonawca") jako najkorzystniejszej na wykonawcę ww. zadania.

Zgodnie z zapisami oferty, Wykonawca zobowiązał się do dostawy 20 sztuk produkowanych przez siebie autobusów elektrycznych zasilanych wodorem w trzech partiach dostaw za kwotę 53,78 mln złotych netto. Wynagrodzenie zostanie rozliczone w trzech transzach liczonych od daty podpisania umowy, która jest na etapie finalizacji.

Termin zakończenia realizacji dostaw wyznaczony jest na 240 dni od czasu podpisania umowy. Gwarancja na dostarczone przedmioty zamówienia została określona na okres 73 miesięcy.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.02.2023, 13:41
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ