Newsletter

Biznes i finanse

ZUE SA (29/2021) Informacja o złożeniu oferty w postępowaniu przetargowym.

27.10.2021, 13:18aktualizacja: 27.10.2021, 13:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 29/2021

Zarząd ZUE S.A. z siedzibą w Krakowie (Spółka, ZUE), informuje, iż w dniu 27 października 2021 r. Spółka powzięła informację o złożeniu przez Spółkę najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym dotyczącym zamówienia pn.: Przebudowa ul. Dworcowej wraz z przebudową torowiska oraz budowa węzła przesiadkowego przy dworcu PKP w Gorzowie Wlkp.

Zamawiający: Miasto Gorzów Wielkopolski.

Wartość netto złożonej przez spółkę oferty: 37 mln zł.

Wartość brutto złożonej przez Spółkę oferty: 45,5 mln zł.

Termin realizacji zadania: 14 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Kryteria ofert:

a) cena - waga: 60%

b) okres gwarancji - waga: 40%.

Budżet Zamawiającego na przedmiotowe zadanie wynosi 28,4 mln zł brutto. O kolejnych etapach dotyczących ww. postępowania przetargowego Spółka poinformuje w stosownym raporcie bieżącym.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.10.2021, 13:18
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ