Newsletter

Koncerty inauguracyjne Filharmonii Narodowej zostały przełożone

02.10.2020, 14:50aktualizacja: 02.10.2020, 14:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Filharmonia Narodowa
Filharmonia Narodowa

Filharmonia Narodowa z przykrością informuje, że w związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z artystów Orkiestry Filharmonii Narodowej, dyrekcja FN podjęła decyzję o przełożeniu koncertów inauguracyjnych 2 i 3 października 2020:

koncert 2 października (piątek) został przełożony na 29 października (czwartek), godz. 19:30;

koncert 3 października (sobota) został przełożony na 30 października (piątek), godz. 19:30.

Bilety zakupione na koncerty 2 i 3 października zachowują ważność odpowiednio na 29 i 30 października, ale w związku ze zmianą terminu przysługuje również prawo do ich zwrotu (w kasach FN lub poprzez serwis bilety24, jeśli zostały zakupione przez internet).

W związku z zaistniałą sytuacją, został także przełożony wykład wprowadzający - Andrzej Sułek opowie o programie koncertów w czwartek 29 października o godz. 18:30 w Sali Kameralnej (wykład będzie otwarty dla posiadaczy biletów zarówno na koncert czwartkowy, jak i jego piątkowe powtórzenie oraz dla członków Klubu Przyjaciół Filharmonii).

Transmisja internetowa koncertu odbędzie się 30 października.

Filharmonia Narodowa przeprasza za wszystkie te zmiany, które wynikają z pragnienia zachowania najwyższych standardów ochrony zdrowia Publiczności.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.10.2020, 14:50
Źródło informacji Filharmonia Narodowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ