Newsletter

Piotrków Trybunalski: Akustyczne boksy w mediatece

11.01.2021, 21:29aktualizacja: 11.01.2021, 21:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Piotrków Trybunalski
Fot. UM Piotrków Trybunalski
W Mediatece 800-lecia pojawiły się nowe elementy wyposażenia budynku. Wśród nich są m.in. akustyczne boksy, które będą służyły jako miejsca „pracy cichej”.

Zakończyła się realizację projektu „Mediateka 800-lecia – zakup wyposażenia – etap III”. Dzięki niemu budynek wyposażono w boksy akustyczne oraz stoliki wraz z krzesłami do strefy gier i animacji.

- Boksy, które będą służyły jako miejsca „pracy cichej” dla czytelników oraz meble do prowadzenia zajęć edukacyjnych i animacyjnych bez wątpienia zwiększą potencjał biblioteki i podniosą jej atrakcyjność. Tego typu wyposażenie usprawni organizację pracy zarówno dla użytkowników jak i pracowników biblioteki – mówi Renata Wojtczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Jak podkreśla dyrektor Wojtczak zadanie stanowiło jednocześnie kontynuację dotychczas realizowanych działań zmierzających do wyposażenia biblioteki, tak aby stała się miejscem nowoczesnym nie tylko jako budynek, ale i żeby jej wnętrze zapraszało do korzystania z zasobów i bogatej oferty instytucji.

Wyposażenie mediateki o nowe elementy zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Data publikacji 11.01.2021, 21:29
Źródło informacji Piotrków Trybunalski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ