Newsletter

Bezpłatny serwis informacyjny o koronawirusie dla redakcji, które nie posiadają umowy licencyjnej z PAP

16.03.2020, 18:34aktualizacja: 16.03.2020, 18:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fotolia
Fotolia
Polska Agencja Prasowa (PAP) uruchamia specjalny, bezpłatny serwis poświęcony zagrożeniu koronawirusem, wdrażanym i planowanym działaniom związanym z epidemią w Polsce oraz najnowszym doniesieniom z całego świata o walce z SARS-CoV-2.

Celem serwisu jest dostarczenie wiarygodnej i sprawdzonej informacji, szczególnie w momencie, kiedy wokół epidemii i działań podejmowanych w związku z nią pojawia się duża liczba plotek, zniekształceń medialnych i fake newsów.

Wszystkie informacje zawarte w specjalnym serwisie będą udostępniane bezpłatnie poprzez platformę internetową PAP. Zapraszamy redakcje, które nie posiadają umowy licencyjnej z PAP do kontaktu pod adresem mailowym koronawirus@pap.pl w celu uzyskania dostępu do serwisu.

W zamian za możliwość bezpłatnego korzystania z aktualizowanego w trybie 24/7 serwisu specjalnego PAP oczekujemy przyłączenia się do kampanii społecznej Polskiej Agencji Prasowej i zamieszczenia na własnych stronach internetowych banera linkującego do oficjalnego portalu rządowego – www.gov.pl, na którym publikowane są zalecenia i komunikaty dotyczące zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Wszelkie pytania dotyczące bezpłatnego korzystania z treści PAP w okresie zagrożenia epidemicznego prosimy kierować pod adres koronawirus@pap.pl.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.03.2020, 18:34
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.