Newsletter

Chopinowski neon zabłyśnie jeszcze w tym roku. Internauci wyłonią najlepszy projekt

04.11.2020, 15:08aktualizacja: 04.11.2020, 16:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NIFC/Neon – Grzegorz Laszuk
NIFC/Neon – Grzegorz Laszuk
Warszawa jest miastem Fryderyka Chopina. To tutaj mieszkał, tutaj okrzyknięto go „cudownym dzieckiem”, tutaj uczył się, komponował i zakochał się po raz pierwszy.

W Warszawie znajduje się „centrum chopinowskie” przy ulicach Tamka i Okólnik: nowoczesny, przeszklony budynek Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, w którego szybach odbija się barokowy Zamek Ostrogskich, siedziba Muzeum Fryderyka Chopina, z największą na świecie kolekcją obiektów związanych z kompozytorem. Nieopodal ulokowany jest też Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina do zamkniętego konkursu na chopinowski neon zaprosił wspaniałych warszawskich projektantów. W pierwszym etapie wyłoniono 3 projekty: Grzegorza Laszuka, Jana Strumiłły oraz Studia Robot. Wszystkie trzy projekty można obejrzeć na oficjalnym fan page’u Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina na Facebooku. Tam też można oddać głos na swój ulubiony projekt poprzez oddanie lajka.

Neon rozbłyśnie jeszcze w tym roku na zabytkowym murze Muzeum Fryderyka Chopina od strony ul. Tamka. Głosować można od dzisiaj przez 10 kolejnych dni (do 13.11.2020 r., do godz. 23:59), oddając lajki pod wybranym projektem lub projektami.

Głosy można oddawać tutaj.

UWAGA!

Wygra projekt, który zdobędzie najwięcej lajków w sumie ze wszystkich oficjalnych fan page’ów Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina (w językach polskim, angielskim, japońskim, koreańskim, francuskim, rosyjskim).

Szczegóły: www.nifc.pl / www.muzeum.nifc.pl /

Źródło informacji: NIFC

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.11.2020, 15:08
Źródło informacji NIFC
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii