Newsletter

Nauka i technologie

Addverb rozpoczyna współpracę z PekaKroef w Holandii

10.07.2024, 10:07aktualizacja: 10.07.2024, 10:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Addverb
PR Newswire/Addverb

ZOETERMEER, Holandia, 10 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Firma Addverb, cieszący się światową renomą lider w dziedzinie robotyki i automatyzacji magazynów, z dumą informuje o nawiązaniu współpracy z PekaKroef w Odiliapeel w Holandii. Partnerstwo to stanowi zasadniczy krok w automatyzacji operacji logistycznych PekaKroef poprzez wprowadzenie w pełni zautomatyzowanego magazynu palet do przechowywania i kompletacji zamówień opartej na przekazywaniu towarów do pracowników (ang. goods-to-person).

PekaKroef to rodzinna firma oferująca świeże, schłodzone produkty ziemniaczane. Od 1970 roku nieustannie przesuwa granice jakości swoich produktów i metod produkcji, aby zapewnić klientom jeszcze lepszą obsługę, co przekłada się na jeszcze świeższe, jeszcze prostsze i jeszcze smaczniejsze wyroby. 

Najnowocześniejsza technologia automatyzacji Addverb ma za zadanie przekształcić operacje logistyczne PekaKroef. Dzięki zwiększeniu zagęszczenia magazynowania na poziomie 3,1 palet/m sześc., innowacja ta ma na celu czterokrotne zwiększenie wydajności kompletacji. Takie rozwiązanie pozwala znacznie usprawnić procesy realizacji zamówień paletowych i zwiększyć ogólną produktywność, co umożliwi PekaKroef realizację zobowiązań w zakresie dostaw dla klientów B2B.

System obejmuje elastyczne narzędzia, takie jak czterokierunkowe wózki paletowe do przemieszczania palet, pojazdy szynowe (RGV) zapewniające sprawny i szybki transport palet oraz stacje robocze przekazujące towary do pracowników, które optymalizują proces kompletacji, zwiększając dokładność i szybkość. Nieprzerwane połączenie między zakładem produkcyjnym a zautomatyzowanym systemem magazynowania i wyszukiwania gwarantuje sprawne i wydajne działanie.

Dyrektor generalny PekaKroef Edwin Holleman podsumował nawiązanie współpracy:

„To rozwiązanie zrewolucjonizuje naszą zdolność magazynową poprzez maksymalizację wydajności przestrzeni, umożliwiając tym samym poszerzenie asortymentu produktów i płynne wdrożenie nowych segmentów biznesowych. Oprócz oszczędności przestrzeni system będzie energooszczędny, odzwierciedlając nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Wprowadzone innowacje zmienią logistykę i podniosą wydajność całej prowadzonej przez nas działalności”.

Pieter Feenstra, dyrektor generalny Addverb na region EMEA, powiedział:

„Z przyjemnością podjęliśmy współpracę z PekaKroef w ramach tego przełomowego projektu. Nasze zaawansowane technologie automatyzacji pozwolą firmie PekaKroef korzystać z narzędzi umożliwiających kontynuację tradycji jakości i niezawodności przy jednoczesnym uwzględnieniu przyszłości logistyki”.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.addverb.com

Założona w 2016 roku spółka Addverb specjalizuje się w stałych i elastycznych rozwiązaniach automatyzacji opartych na sztucznej inteligencji, umożliwiając klientom osiągnięcie nowych poziomów wydajności, niezawodności i przychodów. Systemy i oprogramowanie spółki oparte na sztucznej inteligencji zostały zaprojektowane specjalnie do obsługi międzynarodowych sektorów handlu elektronicznego, dystrybucji magazynowej i produkcji. Addverb zarządza wieloma biurami i lokalizacjami klientów w Europie, z siedzibą główną w Holandii i oddziałami w całej Europie.

Zdjęcia: https://mma.prnewswire.com/media/2455596/Gerard_Kroef.jpg 

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/2399931/Addverb_Logo.jpg 

Źródło: Addverb

KONTAKT:

Akshita Khandelwal

e-mail: akshita.khandelwal@addverb.com 

tel. 919929110582

Neha Verma

e-mail: neha.verma@addverb.com 

tel. +91 9818004490

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.07.2024, 10:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ