Newsletter

Nauka i technologie

Bybit uruchamia Aurora AI: rewolucja w korzystaniu z botów tradingowych dla każdego inwestora

12.12.2023, 15:58aktualizacja: 12.12.2023, 16:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 12 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, wprowadza Aurora AI - bazujące na sztucznej inteligencji nowoczesne narzędzie rekomendacyjne, które ma za zadanie upraszczać obsługę botów tradingowych przez inwestorów bez względu na poziom ich umiejętności w tym zakresie.

Tworzone przez sztuczną inteligencję strategie wspomogą podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji, Aurora AI sprawia, że korzystanie z botów tradingowych przestaje wymagać zaawansowanych umiejętności. Jest to najnowocześniejsze narzędzie, które na podstawie analizy historycznych danych rynkowych formułuje 18 zbiorów optymalnych parametrów strategicznych z uwzględnieniem czynników, takich jak yield, częstotliwość handlu arbitrażowego czy ryzyka obsunięcia kapitału.

Prostszy trading zarówno dla początkujących, jak i dla wytrawnych ekspertów

Aurora AI przełamuje tradycyjne bariery wejścia, dając dostęp do wysoce efektywnych strategii inwestycyjnych z wykorzystaniem bota tradingowego zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym inwestorom. Wystarczy wprowadzić docelową kwotę inwestycji i bezpośrednio skopiować strategie tradingowe sformułowane przez Aurora AI.

Sprawdzone rozwiązanie ze wskaźnikiem zyskowności na poziomie ponad 70%

Doskonałe rezultaty osiągane przez Aurora AI to dowód zaangażowania, z jakim Bybit podchodzi do swoich innowacji. Strategia AI dla bota Futures Grid charakteryzuje się wskaźnikiem rentowności (win rate) przekraczającym aż 70%, co pokazuje, że rozwiązanie Bybit skutecznie zapewnia stabilny poziom zysku. Ponadto Aurora AI daje szeroki wybór strategii inwestycyjnych w najróżniejszych klasach aktywów, pozwalając inwestorom wybrać taki sposób działania, który odpowiada ich specyficznym potrzebom.

„Bybit zależy na wspieraniu traderów najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami - zauważył Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. - Wprowadzenie Aurora AI stanowi ważny krok w naszych dążeniach na rzecz upowszechnienia dostępu do zaawansowanych strategii tradingowych. Jesteśmy pewni, że Aurora AI zrewolucjonizuje sposób, w jaki inwestorzy wchodzą w interakcje z rynkiem, pomagając im w realizacji celów finansowych”.

#Bybit #TheCryptoArk

Bybit

Bybit powstała w 2018 r. i jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 20 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na Bybit Press.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2298715/Image.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4451576/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: media@bybit.com 

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.12.2023, 15:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ