Newsletter

Nauka i technologie

Dreame Technology zaprezentuje na IFA 2023 nowe inteligentne roboty i przełomowy system do mycia podłóg

22.08.2023, 09:20aktualizacja: 22.08.2023, 09:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Dreame Technology
PR Newswire/Dreame Technology

BERLIN, 22 sierpnia 2023 r. /PRNewswire/ - Dreame Technology, szybko rozwijający się światowy lider w dziedzinie inteligentnych domowych urządzeń czyszczących, pojawi się na IFA 2023 w Niemczech z rewolucyjną technologią myjącą, która podniesie jakość czyszczenia podłóg.

Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli przekonać się, jak działają najpopularniejsze modele z linii robotów odkurzających, odkurzaczy na sucho i mokro i bezprzewodowych odkurzaczy pionowych Dreame. Oprócz tego Dreame zaprezentuje na IFA swojego sztandarowego robota odkurzającego. DreameBot L20 Ultra to przełom w dziedzinie systemów do mycia i czyszczenia podłóg, który radzi sobie z powszechnie spotykanym w branży problemem ze skutecznym myciem wzdłuż krawędzi powierzchni.

Jako innowacyjna firma, która korzysta z zaawansowanych technologii robotycznych przy tworzeniu urządzeń dla gospodarstw domowych, Dreame bada również potencjał szerszych zastosowań tej technologii. Prezentacja najnowszych robotów do czyszczenia basenów i bionicznego czteronożnego robota psa przybliży nieustanne dążenia firmy do innowacyjności.

Yu HAO, założyciel i dyrektor generalny Dreame, stwierdził: „Cieszymy się, że na IFA możemy spotkać się z użytkownikami naszych produktów osobiście i podzielić się naszymi najnowszymi innowacjami z liderami w branży. Targi są ważną okazją do poznania opinii użytkowników, nawiązania kontaktów z podmiotami z branży i ustanowienia nowych partnerstw biznesowych w Niemczech i całej Europie. Kontynuujemy działania na rzecz rozwoju innowacji i zapewniania wysokiej jakości produktów dla każdego domu”.

Dreame zaprasza odwiedzających IFA Berlin na swoje stoisko CCA-209 w hali A od 1 do 5 września.

Dreame

Założona w 2017 r. firma Dreame Technology to innowacyjna marka produktów konsumenckich, która specjalizuje się w inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Realizuje ona misję poprawy jakości życia ludzi na całym świecie poprzez technologię. Śledź firmę na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://de.dreametech.com/.

Zdjęcie -

https://mma.prnewswire.com/media/2189943/Dreame_Technology_Debut_New_Intelligent_Robotic_Products_IFA_2023_Revolutionary.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.08.2023, 09:20
Źródło informacji Dreame Technology
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ