Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja: „Bezpieczeństwo wodne kraju”

29.05.2021, 08:46aktualizacja: 29.05.2021, 08:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 28.05.2021, godz. 10:00

Polska na tle innych krajów „Starego Kontynentu” ma opinię najszybciej schnącego kraju Europy. Statystycznie na jednego Polaka przypada ok. 1600 m3 wody rocznie. Ogólnopolska kampania  "Nie przelewaj”, dofinansowana ze środków NFOŚIGW, ma na celu przedstawienie w sposób holistyczny najważniejszych zagadnień dotyczących gospodarki wodnej, które mają wpływ na kształtowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Źródło informacji: Fundacja Polska Ziemia

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.05.2021, 08:46
Źródło informacji Fundacja Polska Ziemia
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ