Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja pt. „2023 a 2024 – co zmieni się w polskim sektorze OZE? Postulaty, plany i wyzwania, przed którymi stoi European Energy oraz branża. Jak sprostać oczekiwaniom Europy i budować zieloną gospodarkę w Polsce”

25.01.2024, 16:21aktualizacja: 25.01.2024, 16:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin: 24.01.2024, godz. 13:00

Podczas konferencji ekspertki i eksperci z European Energy, Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej i Konfederacji Lewiatan m.in. podsumowali 2023 rok na rynku OZE, poruszyli kwestie legislacyjne i przedstawili postulaty, których realizacja może przyspieszyć zieloną transformację w naszym kraju.

Źródło informacji: European Energy

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 25.01.2024, 16:21
Źródło informacji European Energy
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii