Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja: „Zaawansowane loty bezzałogowych statków powietrznych na szeroką skalę”

15.09.2021, 15:35aktualizacja: 15.09.2021, 15:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 15.09.2021, godz. 12:00

Konferencja prasowa z udziałem sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury, pełnomocnika rządu ds. CPK Marcina Horały, prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Janusza Janiszewskiego w związku z inauguracją ogólnopolskiego naboru gmin i konsorcjów gmin do pilotażowego wdrożenia usługi „Zaawansowane loty bezzałogowych statków powietrznych na szeroką skalę”.

Źródło informacji: PAŻP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 15.09.2021, 15:35
Źródło informacji PAŻP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ