Newsletter

Nauka i technologie

Mindray wprowadza na rynek Resona 19 Ultrasound System – rewolucyjne rozwiązanie w obrazowaniu ogólnym USG

17.06.2021, 09:26aktualizacja: 17.06.2021, 09:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Mindray
Fot. PR Newswire/Mindray

SHENZHEN, Chiny, 17 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- Mindray (SZSE: 300760), światowy lider w opracowywaniu i produkcji wyrobów i rozwiązań medycznych, ogłosił premierę najnowszego systemu do diagnostyki ogólnej USG, Resona I9, który poszerzy ofertę firmy w tej kategorii produktów. W Resona 19 wprowadzono innowacje zarówno w budowie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Urządzenie zapewnia szybką i precyzyjną diagnostykę przy zachowaniu znakomitej wydajności i przystępności w użytkowaniu.

System Resona I9 powstał dzięki dogłębnej znajomości złożonych scenariuszy klinicznych przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w obrazowaniu USG. Resona to nowatorskie urządzenie pod każdym względem. Posiada elastyczny panel sterowania, składaną obudowę, która pozwala na ograniczenie wysokości urządzenia do jednego metra, zapewniający długotrwałą pracę akumulator, a także odznacza się bardzo cichą pracą, co do minimum ogranicza nakłady pracy związane z przeprowadzaniem badań USG. Wykorzystana do stworzenia systemu rewolucyjna platforma Mindary ZST+ pozwoliła na osiągnięcie niezrównanej klasy produktu, który pozwala na uzyskanie wyjątkowej jakości obrazu w nieskończonej liczbie rozwiązań w zakresie obrazowania.

„Mindray cały czas dąży do tworzenia coraz lepszych rozwiązań w opiece zdrowotnej dla klinicystów. W tym celu musimy posiadać dogłębne zrozumienie potrzeb naszych klientów wynikających z ich codziennej pracy oraz umiejętnie wykorzystać tę wiedzę, aby dostarczać innowacje, które mają realny wpływ na ich pracę. Resona I9 to wynik ewolucji potrzeb w zakresie diagnostyki obrazowej. W urządzeniu zastosowano innowacyjne funkcje opracowane dzięki naszej nowoczesnej platformie ZST+” – powiedział He Xujin, dyrektor oddziału systemów obrazowania w Mindray.

Zastosowany w Resona I9 panel sterowania iConsole posiada przełomową konstrukcję i elastyczny układ, który można dostosować do różnych scenariuszy klinicznych. Jego klawisze wykorzystujące technologię E-ink można dostosować do najczęściej stosowanych funkcji w badaniach USG, a pełnowymiarowy panel sterowania z wysięgnikiem można regulować dla lepszego wykorzystania przestrzeni na różne potrzeby w badaniach USG. Dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom system zapewnia nowe możliwości badań USG, od samego początku usprawniając pracę personelu medycznego.

Resona I9 pozwala na wykonywanie echokardiografii techniką śledzenia markerów akustycznych (STE) przy wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek, zapewniając spójność fal S i precyzyjny dostęp do informacji dotyczących sztywności tkanki, a tym samym większą czułość diagnostyczną oraz stabilność i precyzję w badaniach USG. Urządzenie ponadto posiada inteligentną funkcję automatycznej standardowej analizy zmian w obrębie gruczołu sutkowego i tarczycy, co pozwala skrócić czas badania USG i zwiększyć jego efektywność.

Dzięki innowacyjnym funkcjom i nieograniczonej elastyczności w badaniach USG Resona I9 to kompleksowe narzędzie dla klinicystów zapewniające większą precyzję w diagnostyce, a tym samym lepsze rezultaty leczenia.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1523864/image_1.jpg

Źródło: Mindray

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.06.2021, 09:26
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ