Newsletter

Nauka i technologie

Mindvalley wprowadza pierwszą w pełni immersyjną aplikację do medytacji i rozwoju osobistego na Apple Vision Pro

05.02.2024, 14:22aktualizacja: 05.02.2024, 14:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Mindvalley to jednoosobowa immersyjna aplikacja do rozwoju osobistego dostępna w sklepie visionOS App Store.

KUALA LUMPUR, Malezja, LONDYN, NOWY JORK i LOS ANGELES, 5 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Mindvalley, czołowa platforma rozwoju osobistego, ma przyjemność ogłosić premierę przełomowej, w pełni immersyjnej aplikacji do medytacji i rozwoju osobistego na Vision Pro - rewolucyjnych gogli Apple wykorzystujących technologię spatial computingu.

Aplikacja, opracowana wspólnie przez Mindvalley i nagrodzone Oscarem studio kreatywne Framestore, stanowi przełom w dziedzinie rozwoju osobistego. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii wirtualnej rzeczywistości i dźwięku użytkownicy mogą teraz oddawać się immersyjnej medytacji w zapierających dech okolicznościach przyrody - w lesie, na pustyni, w górach i innych miejscach. Aplikacja dodatkowo posiada wyjątkową funkcję nauki publicznego przemawiania poprzez w pełni immersyjne symulacje, a całość dopełnia stworzona przez Mindvalley bogata biblioteka treści rozwojowych - Quests.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z Apple - powiedział Vishen, założyciel i dyrektor generalny Mindvalley. - Mindvalley powstała z myślą o tym, by pomagać ludziom wytyczać nowe granice innowacyjności i rozwoju osobistego. Łącząc naszą pasję do transformacji z najnowocześniejszą technologią Apple, aplikacja ma potencjał ku temu, by zrewolucjonizować nasze podejście do medytacji i rozwoju osobistego”.

Współpraca Mindvalley i Apple w Vision Pro Developer Labs to spotkanie dwóch potęg innowacji w swoich branżach. Mindvalley, znana z bogatej biblioteki kursów i programów online, wpłynęła na życie ponad 20 mln ludzi na całym świecie, pomagając im uwolnić pełnię drzemiącego w nich potencjału. Apple z kolei słynie z oferty produktów i usług będących odzwierciedleniem konsekwentnego rozwoju rewolucyjnych technologii i tworzenia wyjątkowo przystępnych rozwiązań.

W ramach Developer Labs Mindvalley blisko współpracuje z Apple Worldwide Developer Relations w Singapurze nad integracją niezwykłych możliwości Vision Pro z transformacyjnymi treściami tworzonymi przez Mindvalley. Vision Pro to wysokiej jakości obraz, immersyjne otoczenie, przestrzenny dźwięk i zaawansowana technologia śledzenia ruchu gałek ocznych - wszystkie te elementy wykorzystano w aplikacji Mindvalley, aby zapewnić niezrównany poziom immersji i interaktywności.

„Współpraca z niesamowitym zespołem Apple w Singapurze to zaszczyt. Pozwoliła nam ona zyskać bezprecedensowy dostęp do Vision Pro podczas prac nad aplikacją - powiedział Manon Dave, dyrektor ds. produktu w Mindvalley i dyrektor kreatywny ds. technologii w Framestore. - Vision Pro to kolejny krok w rozwoju technologii przeznaczonych do rozwoju osobistego. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Apple - dzięki niej wysunęliśmy się na czoło branży technologii wellness”.

Aby tchnąć życie w to, co widzi użytkownik aplikacji, Mindvalley skorzystała ze wsparcia najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie efektów wizualnych i immersji z Framestore.

„Jesteśmy niezwykle dumni ze współpracy z Mindvalley - dzięki niej użytkownicy aplikacji będą mogli doświadczać przemiany - powiedział Mel Sullivan, CEO Framestore. - Współpraca nad zastosowaniem wyjątkowych możliwości Apple Vision Pro w aplikacji stanowiła wyjątkową okazję dla naszych specjalistów od immersji do sięgnięcia po ich rozległą wiedzę zdobytą przez lata tworzenia światowej klasy efektów wizualnych na najróżniejszego typu ekrany. Projekt ten stanowi wyraz naszych dążeń do wytyczania nowych granic technologii, będąc jednocześnie przykładem na to, jak wykorzystać innowacje do kreowania doświadczeń mających dla ludzi głębszy sens i oddziaływających na nich na głębszym poziomie”.

Więcej informacji na temat Mindvalley oraz jej najnowszej immersyjnej aplikacji na Vision Pro można znaleźć na stronie www.mindvalley.com.

Mindvalley

Mindvalley to najpotężniejsza na świecie platforma osobistej transformacji, która otwiera ludziom drogę do poznania własnej wielkości. Nowoczesne programy dotyczą rozmaitych aspektów rozwoju - od długowieczności, przez wellness, po maksymalizację efektywności i duchowość - i są tworzone przez czołowych ekspertów, aby pomagać ludziom w osiąganiu sukcesów, szczęścia i spełnienia. Stworzona przez Mindvalley platforma learningowa „Quest” wprowadza nowy sposób nauki, który daje niezrównane rezultaty w pracy nad osobistą transformacją. Mindvalley dostępna jest w ponad 195 państwach i skupia dynamiczną społeczność liczącą 20 mln pasjonatów rozwoju, z których już ponad 19 tys. podzieliło się osobistymi historiami sukcesu. Więcej zmieniających życie treści dostępnych jest na mindvalley.com i na kontach społecznościowych: Instagram, Facebook, YouTube oraz TikTok.

Framestore

Framestore to nagradzane przez Akademię Filmową studio kreatywne, które poprzez połączenie talentu i technologii nakreśla nowe ramy tego, co możliwe w filmie, contencie, reklamie i immersji. Studio współpracuje z ponad 3 tys. twórców narracji i innowacji, których łączy misja ożywiania wytworów ludzkiej wyobraźni. Framestore powstało w 1986 r. w Wielkiej Brytanii, a jego studia mieszczą się w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Montrealu, Vancouver, Londynie, Melbourne i Bombaju.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/2333273/Mindvalley_Vision_Pro_Launch_Sizzle.mp4 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2333272/Krupp_Logo_Logo.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2333271/MV_WORDMARQUE_PURPLE_Logo_Logo.jpg 

Źródło: Mindvalley

KONTAKT:

Heidi Krupp

e-mail: hkrupp@kruppagency.com 

917.757.7455

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.02.2024, 14:22
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ