Newsletter

Nauka i technologie

Platforma łączności Mindray M-Connect to przełom w monitorowaniu stanu pacjenta

20.04.2021, 09:12aktualizacja: 20.04.2021, 09:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Mindray
PR Newswire/Mindray

SHENZHEN, Chiny, 16 marca 2021 r./PRNewswire/ -- Mindray (SZSE: 300760), światowy lider w opracowywaniu innowacyjnych technologii opieki zdrowotnej i zintegrowanych rozwiązań, wprowadził na rynek uniwersalną platformę łączności M-Connect, która wykorzystuje potencjał monitorowania stanu poszczególnych pacjentów z zastosowaniem zintegrowanego rozwiązania IT. Ta innowacyjna platforma pomaga świadczeniodawcom medycznym zbudować kompleksowy ekosystem opieki zdrowotnej i zapewnia możliwości w zakresie komunikacji środowisk naukowych zrzeszających przedstawicieli nauk medycznych na całym świecie.

Platforma M-Connect, na którą składają się liczne zintegrowane rozwiązania IT, może połączyć pacjentów, świadczeniodawców i system opieki zdrowotnej, zapewniając większą widoczność, usprawniony tryb pracy, ulepszone procedury podejmowania decyzji w ramach praktyki klinicznej i lepszy poziom prywatności pacjenta. Rozwiązania te pozwalają podmiotom świadczącym usługi medyczne na wydajne lokowanie zasobów i umocnienie pozycji klinicystów, którzy zyskują dostęp do danych pacjenta o każdej porze i w każdym miejscu.

„Inteligentny świat nadchodzi. 5G, SI, IoT i inne nowe technologie są obietnicą nowych możliwości, szans i nowych wrażeń dla każdego, wszędzie - powiedział dr Li Xinsheng, wiceprezes grupy w Mindray. - M-Connect kształtuje przyszłość, stanowiąc inspirację dla nowej ery komunikacji i łączenia pacjentów z personelem medycznym. Razem możemy czerpać korzyści płynące z technologii dla branży medycznej”.

Dążąc do poprawy procedur decyzyjnych w ramach praktyki klinicznej i trybu pracy, twórcy platformy M-Connect wyposażyli ją w inteligentne narzędzia, takie jak całodobowe zestawienie wyników EKG i stały pomiar ciśnienia w celu wsparcia klinicystów w pewnym reagowaniu na niepożądane zdarzenia oraz w sprawnej diagnostyce i leczeniu pacjentów.

M-Connect również poprawia wydajność zarządzania w zakresie urządzeń medycznych i ochronie inwestycji realizowanych przez szpitale. Poprzez zastosowanie technologii Mindray IoT (Internet rzeczy), ta uniwersalna platforma łączności może pozyskać informacje z wszystkich połączonych urządzeń medycznych, przeprowadzić analizę statystyczną danych z urządzeń i graficznie przedstawić dane wyjściowe dotyczące rozmieszczenia i wykorzystania urządzeń na różnych oddziałach.

Ponadto, integrując pełne dane ze wszystkich urządzeń medycznych, platforma M-Connect stanowi solidne podstawy do rozwoju analityki wielkich zbiorów danych (Big Data), pozwalając przedstawicielom opieki zdrowotnej na kompleksową analizę danych pacjentów i tworzenie lepszych strategii obejmujących cały proces leczenia pacjenta.

Poza tym przedstawiciele opieki zdrowotnej zyskują dostęp do M-Connect Academics i stron internetowych M-Connect zawierających materiały referencyjne, ułatwiających zdobywanie wiedzy, współpracę i opracowywanie nowych pomysłów na poprawę opieki nad pacjentem.

Z myślą o przyszłości, Mindray będzie nieustannie współpracować z partnerami branżowymi w celu wykorzystania innowacyjnej technologii M-Connect, przyspieszając rozwój całego sektora opieki zdrowotnej.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.mindray.com/en/solutions/M_Connect.html

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1456070/image.jpg

Źródło: Mindray

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.04.2021, 09:12
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ