Newsletter

Nauka i technologie

Robot koszący Dreame Roboticmower A1 - doskonałe koszenie

04.04.2024, 09:56aktualizacja: 04.04.2024, 10:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dreame Polska
Dreame Polska
Chcesz zadbać o swój trawnik? Z robotem koszącym Dreame Roboticmower A1 będzie to bardzo łatwe i przyjemne. Cechuje się on całkowicie metalową teksturą oraz potężnymi osiągami, dzięki którym możesz pożegnać się z koniecznością ręcznego koszenia. Co więcej, zastosowano w nim innowacyjne rozwiązania, sprawiające, że obsługa, jak i instalacja są bardzo proste i intuicyjne. Co można osiągnąć z robotem koszącym od Dreame?

Zaawansowane technologie - wygodne koszenie bez zmartwień

Kosiarka Dreame A1 powstała z myślą o komforcie użytkowania, dlatego w swojej pracy wykorzystuje zaawansowane technologie. Wyróżnia się ona stabilną transmisją sygnału, co eliminuje problem z zasięgiem. Ponadto wykazuje także odporność na czynniki środowiskowe, gwarantując niezawodność w każdych warunkach. Co jeszcze może zaoferować?

Technologia OmniSense™ - dzięki niej robot może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach (360° x 59°), a co więcej wyróżnia się dużą odległością wykrywania (70 m). To jednak nie wszystko. Technologia ta zapewnia także stabilną detekcję przy silnym oświetleniu oraz milimetrową dokładność wykrywania.

Zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji (AI) - odpowiada za inteligentne podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym, co przekłada się na efektywne omijanie przeszkód.

Technologia U Path Planning - dzięki niej sprzęt nie działa w sposób losowy, a zamiast tego przemieszcza się po ścieżkach w kształcie litery U. Sprawia to, że trawnik jest skoszony równomiernie, dokładnie i szybko.

Dreame Roboticmower A1 nada się nawet do dużych ogrodów, ponieważ w ciągu jednego dnia może zadbać o powierzchnię wynoszącą aż 1000 m2. Dodatkowo kosiarkę Dreame można łatwo dostosować do swoich potrzeb, ponieważ umożliwia ona regulację wysokości koszenia w zakresie 30-70 mm. Sprawia to, że możesz mieć dokładnie taki trawnik, jaki Ci się podoba. Z Dreame nie trzeba także pamiętać o ładowaniu robota, ponieważ gdy jego akumulator będzie bliski rozładowania, urządzenie automatycznie powróci do swojej stacji. Gdy odzyska potrzebną energię, będzie kontynuować koszenie od miejsca, w którym przerwał.

Więcej możliwości z aplikacją

Obsługa robota koszącego Dreame A1 nie sprawi kłopotu, ponieważ można nim sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Dreamehome. Znaleźć w niej można między innymi mapy 3D, które może generować ten sprzęt, ale to jednak nie wszystko.

Dzięki aplikacji można wybrać np. tryby pracy urządzenia w tym koszenie na całym obszarze, koszenie krawędzi, koszenie obszarowe czy koszenie punktowe. Do dyspozycji pozostaje także tworzenie harmonogramów koszenia. Co więcej, w aplikacji można także z łatwością edytować mapy wygenerowane przez Dreame A1. Pozwala to na pełną kontrolę nad swoim urządzeniem.

Dreame Roboticmower A1 wyróżnia się również eleganckim i minimalistycznym designem, który inspirowany jest popularnymi samochodami. Wykonany z wysokiej klasy materiałów będzie odporny na uszkodzenia. Jego koła zostały starannie zaprojektowane, dzięki czemu robot doskonale radzi sobie nawet na wymagającym terenie. Bez problemu wjeżdża na wzniesienia o nachyleniu do 45%. Nie trzeba obawiać się także deszczowej pogody - Dreame A1 wyposażony jest w czujnik deszczu, co oznacza, że gdy zacznie padać, automatycznie skieruje się do swojej stacji. Wszystko to sprawia, że nie musisz martwić się o swój sprzęt, za to możesz cieszyć się pięknym i zadbanym trawnikiem.

Źródło informacji: Dreame Polska

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 04.04.2024, 09:56
Źródło informacji Dreame Polska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ