Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Pierwsze wydarzenie, podczas którego firma udzieliła mu wsparcia w ramach stosunków partnerskich, stała się konferencja Ruby Warsaw Community Conference. Wydarzenie połączyło entuzjastów i ludzi o zbliżonych poglądach, którzy pracują w różnych firmach z branży IT na stanowiskach programistów Ruby lub chcą się rozwijać w tym kierunku. Są to specjaliści, którzy chcą się rozwijać w zawodzie i skorzystać z doświadczenia kolegów z branży.
Podobne partnerstwo daje SOFTSWISS nowe możliwości pozyskania utalentowanych lokalnych specjalistów do pracy nad swoimi innowacyjnymi projektami, a członkom wspólnoty zapewnia komfortowe warunki rozwoju zawodowego. Plany w tymi kierunku już są, minimum stanowią comiesięczne meet-upy dla „rubystów” w Warszawie. Firma planuje także inicjować wydarzenia edukacyjne, żeby programiści Ruby mogli ćwiczyć swoje umiejętności.
„Cieszymy się, że duża międzynarodowa firma IT SOFTSWISS zdecydowała się wspierać społeczność programistów Ruby, poprzez sponsorowanie naszej konferencji - dzieli się swoimi wrażeniami po konferencji Mariusz Kozieł, CTO w firmie Visuality oraz główny organizator Ruby Warsaw Community Conference oraz Ruby Warsaw Community meetups. - Udało się, naszą konferencję odwiedziło ponad 100 osób, chociaż jesteśmy pewni, że jest to dopiero początek. Naszym celem jest zbudowanie mocnego Europejskiego Community wśród programistów Ruby oraz stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy, integracji, wzajemnego wsparcia. W planach kolejne edycje, przy których mamy nadzieję firma SOFTSWISS zasili także grono prelegentów” - dodaje.
SOFTSWISS jest międzynarodową firmą z oddziałami na Białorusi, w Gruzji, na Malcie i w Polsce. Jednak właśnie polski rynek jest przez nią uznawany za priorytetowy z punktu widzenia rozwoju, i z tego powodu firma już od kilku lat rozwija centrum programistyczne w Poznaniu, a wiosną bieżącego roku otwarto biuro w prestiżowej dzielnicy biznesowej Warszawy. Wsparcie dla lokalnych środowisk zawodowych zajmuje szczególne miejsce w planach rozwoju. A w przypadku Ruby taka inicjatywa pomaga także w popularyzacji tego języka programowania, który jest tu podstawowym. Dlatego w firmie ceni się specjalistów, którzy go znają.
A tak przy okazji, to nie pierwsza podobna współpraca SOFTSWISS z programistami Ruby. W styczniu bieżącego roku światowy producent oprogramowania udzielił wsparcia wspólnocie Ruby BRUG w Białymstoku. I teraz regularnie pomaga specjalistom w przeprowadzaniu meet-upów i profesjonalnych eventów.
Dla informacji:
SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników spółki wynosi ponad 1400 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.
W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii Best affiliate tracking software. W 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.
Źródło informacji: SOFTSWISS
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 28.07.2023, 12:55 |
Źródło informacji | SOFTSWISS |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Meteorolog: my, ludzie, mamy wpływ na klimat, ale dobrze, że nie możemy wpływać na pogodę PAP
W atmosferze Ziemi gromadzi się energia zdolna zatapiać miasta, zrównywać budynki z ziemią, zrzucać na każdy metr kwadratowy hektolitry wody. Choć kontrolowanie pogody może się wydawać kuszące - dobrze, że ludzie tego nie umieją. Taka władza mogłaby być używana nieodpowiednio - powiedział PAP meteorolog dr Dariusz Baranowski.- 23.11.2024, 08:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Nauka w Polsce
-
Image
Dr Paulina Legutko-Kobus z SGH: planowanie przestrzenne umożliwia ochronę krajobrazu PAP
Samorządy mają wiele narzędzi do ochrony krajobrazu, pytanie - czy potrafią je wykorzystywać? - zauważa dr Paulina Legutko-Kobus, kierowniczka Zakładu Polityki Regionalnej i Lokalnej Szkoły Głównej Handlowej. „Jako kluczowe narzędzie wymieniane są instrumenty planowania przestrzennego” - mówi ekspertka.- 22.11.2024, 15:22
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Offshore Wind Poland 2024: od słów do czynów - będą nowe obszary pod rozwój następnej fazy offshore PAP
Zimą pierwsze spółki wychodzą z budową na morze, a rząd zapowiada wytyczenie kolejnych obszarów na Bałtyku pod następną fazę rozwoju morskiej energetyki wiatrowej, poza dwiema już realizowanymi. „Powstaje raport o stanie zagospodarowanie obszarów morskich, który da nam podstawy do merytorycznej decyzji o wyznaczeniu nowych obszarów dla rozwoju morskich farm wiatrowych na Bałtyku” - zadeklarował Arkadiusz Marchewka, wiceminister infrastruktury na Konferencji Offshore Wind Poland.- 22.11.2024, 12:56
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom