Newsletter

Nauka i technologie

TradeSun ogłasza zawarcie umowy z Wells Fargo

17.04.2024, 08:57aktualizacja: 17.04.2024, 08:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN DIEGO--(BUSINESS WIRE)-- TradeSun i Wells Fargo zawarły umowę, która umożliwi Wells Fargo korzystanie z czołowego rozwiązania z dziedziny cyfryzacji finansowej obsługi handlu oraz zgodności z przepisami opracowanego przez TradeSun z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) oraz innych zaawansowanych technologii w celu usprawnienia złożonych procesów obsługiwanych ręcznie w bankowości na całym świecie.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240415174310/pl/ 

Istotna nowa wersja rozwiązania TradeSun rewolucjonizuje cyfryzację finansowania handlu dzięki nowatorskiemu podejściu do kognitywnego pozyskiwania danych i inteligentnej automatyzacji procesów, modernizując procedury kontroli zgodności i weryfikacji dokumentów. Skoncentrowana na obszarze handlu sztuczna inteligencja opracowana przez TradeSun pomoże Wells Fargo w realizacji założonych celów dzięki automatyzacji procesów obsługiwanych ręcznie, zwiększając potencjał w zakresie nowych transakcji.

Wells Fargo będzie wykorzystywać platformę AI od TradeSun w celu cyfryzacji, wyodrębniania, walidacji i klasyfikowania nieuporządkowanych danych używanych w obszarze kontroli zgodności z przepisami i weryfikacji dokumentów.

„Dzięki nawiązanej współpracy mieliśmy okazję przekonać się o efektywności działalności Wells Fargo. Jestem osobiście zaangażowany na rzecz zapewnienia, by platforma AI od TradeSun w dalszym ciągu wspomagała przewodnią rolę tej firmy na rynku. Decyzja Wells Fargo o inwestycji w tę relację jest dla TradeSun źródłem inspiracji, ponieważ stanowi zdecydowany wyraz innowacyjności TradeSun w dziedzinie cyfryzacji finansowej obsługi handlu na całym świecie” - powiedział Nigel Hook, założyciel i dyrektor generalny TradeSun.

„Wells Fargo nieustannie dokonuje istotnych postępów na drodze do transformacji finansowej obsługi handlu i procesów związanych z obsługą należności. Umowa zawarta z TradeSun zapewni nam narzędzia do cyfryzacji i automatyzacji, które wzmocnią nasze ramy zarządzania ryzykiem, umożliwią nienaganną realizację zadań i pozwolą dostarczyć klientom najwyższej jakości doświadczenie” - powiedział Cesar Gonzalez, kierownik grupy ds. obsługi bankowości komercyjnej w Wells Fargo.

„Zajmujemy się opracowywaniem i dostarczaniem innowacyjnych produktów, pragnąc zapewnić naszym klientom uproszczoną obsługę we wszystkich kanałach - powiedział Kiran Vuppu, kierownik grupy ds. analiz klientów bankowości komercyjnej i zarządzania kredytami dla przedsiębiorstw w Wells Fargo. - Kierując tymi działaniami, nasz zespół wykorzystuje m.in. AI do doskonalenia doświadczeń klientów, a współpraca z TradeSun stanowi kluczowy element tej strategii”.

Informacje o TradeSun

TradeSun to wiodący dostawca AI w dziedzinie światowego handlu. Platforma analityczna TradeSun umożliwia cyfryzację dokumentów i znaczący wzrost wydajności dzięki automatyzacji zgodności z przepisami w czasie rzeczywistym, pozwalając zapobiec przestępstwom finansowym i uniknąć ryzyka nałożenia sankcji. Opracowana przez firmę platforma zapewnia zautomatyzowane uzgadnianie przepływów handlowych oraz jedyny w swoim rodzaju system punktacji zrównoważonych transakcji z zastosowaniem rozwiązania TradeSun CoriolisESG. Rozwiązanie Global Markets Explorer zostało zaprojektowane z myślą o pełnej asymilacji danych dotyczących transakcji i wysoce zaawansowanych informacji dotyczących łańcucha dostaw obejmującego ponad 460 mln przedsiębiorstw, aby pomagać klientom w eliminacji ryzyka w zakresie własnych łańcuchów dostaw za pomocą alternatywnych źródeł oraz identyfikować nowe rynki z myślą o zwiększeniu sprzedaży.

Technologia AI od TradeSun pozwala na ograniczenie kosztów przetwarzania, usprawnienie kontroli zgodności z przepisami i wsparcie zrównoważonego ekosystemu handlu i łańcuchów dostaw banków i przedsiębiorstw.

Więcej informacji na stronie www.tradesun.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tradesun 

Informacje o Wells Fargo

Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) to wiodący dostawca usług finansowych posiadający aktywa o wartości ok. 1,9 bln USD, z którego usług korzysta co trzecie gospodarstwo domowe i ponad 10% małych firm w Stanach Zjednoczonych, a zarazem jest czołowym dostawcą usług bankowych dla środkowego segmentu rynku w USA. Firma oferuje różnorodne produkty i usługi z dziedziny bankowości, inwestycji i kredytów hipotecznych, a także finansów konsumenckich i komercyjnych za pośrednictwem czterech segmentów operacyjnych podlegających sprawozdawczości: Consumer Banking and Lending, Commercial Banking, Corporate and Investment Banking oraz Wealth & Investment Management. Firma Wells Fargo uplasowała się na 47. pozycji w rankingach Fortune dotyczących największych amerykańskich korporacji w 2023 r. W obsługiwanych przez nią społecznościach firma koncentruje swoje działania społeczne na kształtowaniu zrównoważonej, włączającej przyszłości dla wszystkich poprzez wspieranie przystępności cenowej mieszkań, rozwoju małych przedsiębiorstw, odpowiedniej kondycji finansowej oraz gospodarki niskoemisyjnej. Aktualności, informacje i perspektywy Wells Fargo można również znaleźć na portalu Wells Fargo Stories.

Więcej informacji na stronie www.wellsfargo.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/wellsfargo 

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com:
https://www.businesswire.com/news/home/20240415174310/pl/ 

Źródło: TradeSun

KONTAKT:

Kontakt ds. relacji z mediami:

e-mail: media@tradesun.com 

tel. +1 800 481 3282

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.04.2024, 08:57
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ