Newsletter

Nauka i technologie

TU Europa na EKF 2023: pracujemy nad zastosowaniem sztucznej inteligencji przy likwidacji szkód

09.06.2023, 10:08aktualizacja: 09.06.2023, 10:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
„Nowoczesne technologie na rynku ubezpieczeń już dziś zmieniają interakcję z klientem. Branża ubezpieczeniowa wykorzystuje wielokanałowość poprzez zapewnienie takiej samej oferty, bez względu na to, czy klient pojawi się u agenta, zadzwoni na call center lub połączy się za pomocą komputera” - przekonywał Artur Maliszewski, prezes zarządu TU Europa podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.06.2023, 10:08
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ