Newsletter

Nauka i technologie

UiPath rozpoczyna nabór do trzeciej już edycji corocznego konkursu UiPath Automation Awards, którego celem jest wyróżnienie nowo powstających firm zajmujących się oprogramowaniem do automatyzacji procesów

10.06.2021, 09:09aktualizacja: 10.06.2021, 09:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Konkurs jest otwarty dla start-upów i scale-upów z Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji zajmujących się oprogramowaniem B2B do automatyzacji procesów.

NOWY JORK i BUKARESZT (Rumunia)--(BUSINESS WIRE)-- 8 czerwca UiPath (NYSE: PATH), wiodąca firma produkująca oprogramowanie do automatyzacji dla przedsiębiorstw, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie trzeciego corocznego konkursu UiPath Automation Awards 2021 mającego na celu wyróżnienie najbardziej obiecujących start-upów i scale-upów w dziedzinie oprogramowania do automatyzacji procesów dla przedsiębiorstw. Poprzez swój innowacyjny program nagród, UiPath chce umożliwić rozwój kreatywnych pomysłów biznesowych i zwiększyć możliwości rozwoju firm i przedsiębiorczych przedsięwzięć na wczesnym etapie ich działalności oraz z Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji.

Automatyzacja ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw, które potrzebują przyspieszyć transformację cyfrową i lepiej wspierać swoich pracowników i klientów z pomocą robotów software’owych. Program UiPath Automation Awards pomaga zidentyfikować nowe technologie i produkty, które mogą mieć globalny wpływ i zrewolucjonizować większy ekosystem rozwiązań do automatyzacji. Bazując na dwóch poprzednich edycjach, które przyciągnęły łącznie ponad 400 aplikacji, konkurs wspiera utalentowane zespoły z regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji w rozwijaniu ich projektów w dziedzinie automatyzacji, pomaga skalować możliwości rozwoju i ich wpływu na rynek.

Zespoły mogą teraz zgłaszać swoje kandydatury w dwóch kategoriach:

  • Start-up Automation Award – otwarty dla start-up’ów rozpoczynających działalność w fazie zalążkowej włącznie, z istniejącymi zespołami, które opracowały realny produkt automatyzacji i uzyskały finansowanie w wysokości maksymalnie do 1 mln USD. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 euro, opiekę mentorską ekspertów UiPath oraz wsparcie marketingowe i techniczne UiPath przez okres 12 miesięcy.
  • Scale-up Automation Award - dla firm na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają zespół składający się z co najmniej 4 lub więcej osób i opracowały działającą technologię automatyzacji, mają co najmniej trzech płacących klientów i uzyskały nie więcej niż 3 miliony dolarów dofinansowania. Zwycięzca otrzymuje opiekę mentorską na poziomie kierownictwa najwyższego szczebla oraz wsparcie sprzedażowe i marketingowe, w tym możliwość przedstawienia zwycięskiej technologii globalnym klientom UiPath, a także możliwość zaprezentowania rozwiązań automatyzacji w ramach UiPath Immersion Lab.

Zgłoszenia są przyjmowane w okresie od 25 maja do 1 września; finaliści zostaną wybrani przez panel sędziowski. W październiku 2021 r. finaliści zaprezentują swoje pomysły przed jury podczas finału Automation Awards, który w tym roku odbędzie się w Polsce, 20 października podczas Wolves Summit we Wrocławiu. Zwycięzcy w dwóch kategoriach zostaną ogłoszeni na żywo. Do konkursu kwalifikują się przedsiębiorstwa z regionu Europy Środkowej i Wschodniej (Albania, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Serbia, Czarnogóra) oraz z Turcji.

Vargha Moayed, prezes ds. strategii w UiPath, powiedział: „Znamy triumfy i wyzwania, które młode firmy napotykają w okresie rozwoju i wdrażania nowych pomysłów. Biorąc pod uwagę szybkie tempo innowacji w zakresie automatyzacji oprogramowania oraz ogromny, jeszcze niewykorzystany potencjał technologii, dzięki któremu świat może stać się lepszym miejscem, jesteśmy bardzo zmotywowani i zaangażowani w pomoc wschodzącym graczom tego obszaru w osiągnięciu przez nich pełnego potencjału i globalnej skali”.

Paul Pop, współzałożyciel i dyrektor generalny Neurolabs, zwycięzca nagrody dla start-upu w roku 2020, powiedział: „Zwycięstwo w UiPath Automation Awards znacznie przyśpieszyło nasze wejście i rozwój w obszarze automatyzacji. Zewnętrzne uznanie, które uzyskaliśmy dzięki wygranej, w połączeniu z praktycznym, fachowym doradztwem różnych zespołów UiPath, popchnęło naszą firmę do przodu i pomogło nam poruszać się po obszarze, który do niedawna był dla nas nowym terytorium”.

Dariusz Nawojczyk, dyrektor ds. marketingu w Salesbook, laureat nagrody scale-up w roku 2020, powiedział: „Zwycięstwo w UiPath Automation Awards przypomniało nam, że warto podejmować każde ryzyko myśląc o swoim pomyśle na start-up i że ciężka praca w końcu się opłaci. Konkurs jest świetną platformą startową dla scale-upów z Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji, które chcą wyjść poza region. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w UiPath Automation Awards 2021 - będziecie mieli świetną okazję do sprawdzenia swoich pomysłów, swojego produktu i odporności, co samo w sobie uczyni Was zwycięzcami”.

O UiPath

UiPath realizuje wizję stworzenia w pełni zautomatyzowanego przedsiębiorstwa (Fully Automated Enterprise™) – takiego, w którym firmy wykorzystują automatyzację, aby osiągnąć swój maksymalny potencjał. UiPath oferuje kompleksową platformę do automatyzacji, łącząc wiodące rozwiązanie Robotic Process Automation(RPA) z pełnym zestawem dodatkowych funkcji, które umożliwiają każdej organizacji szybkie skalowanie cyfrowych operacji biznesowych.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło: UiPath

KONTAKT:

Media

Toni Iafrate

UiPath

e-mail: pr@uipath.com

-

Relacje z inwestorami

Kelsey Turcotte

UiPath

e-mail: investor.relations@uipath.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.06.2021, 09:09
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ