Newsletter

Nauka i technologie

Webinar: "Jak skutecznie przeprowadzać inwestycje telekomunikacyjne?"

18.11.2022, 14:00aktualizacja: 18.11.2022, 17:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin webinaru: 15.11.2022, godz. 11:00

Podczas spotkania Marek Lipski, ekspert Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji opowiedział m.in. o tym jak skutecznie przeprowadzać inwestycje telekomunikacyjne, omówił aktualne przepisy, wskazał bariery inwestycyjne i przedstawił najlepsze praktyki dla takich projektów.

Spotkanie było skierowane do samorządowców, którzy biorą udział w procesie budowy lub rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej w danym regionie i chcieliby dowiedzieć się więcej na temat aktualnych przepisów i regulacji, barier inwestycyjnych oraz bliżej poznać specyfikę sieci bezprzewodowych.

Podczas webinaru ekspert Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji opowiedział również w jaki sposób sprawić, by proces inwestycyjny był bardziej przyjazny dla mieszkańców oraz samorządów.

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji przygląda się uważnie postępom inwestycyjnym dot. infrastruktury telekomunikacyjnej i bierze czynny udział w licznych projektach oraz konsultacjach, które mają na celu usprawnienie procesu oraz wypracowanie jak najlepszych praktyk, dzięki którym zarówno branża, jak i samorządy będą mogły skutecznie prowadzić inwestycje w danym regionie.

PIIT od lat realizuje również kampanię edukacyjną „Bądź w zasięgu”, w ramach której informuje o tym jak działa sieć komórkowa, jakie korzyści z używania nowych technologii płyną dla użytkownika i w jaki sposób oddzielać fakty od mitów.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 18.11.2022, 14:00
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.