Pobierz materiał i Publikuj za darmo
W Fakturowaniu wprowadzono możliwość wystawienie faktury zaliczkowej do zamówienia i kalkulacji oraz wprowadzono funkcjonalność pozwalającą na zdefiniowanie konta bankowego w trakcie wystawiania faktury VAT. Dodano funkcję importu cenników dostawców.
W Magazynie wprowadzono dodatkowe pola w kartotece towarowej, rozszerzono możliwości konfiguracji raportów oraz wprowadzono możliwość wiązania dokumentów RW z Projektami w Portfolio.
Zmodyfikowano kalkulator cen w Zamówieniach od klientów oraz poprawiono ergonomię obsługi dokumentów ZD w Zamówieniach do dostawców. Oferty zostały ściślej zintegrowane z dokumentami ZK oraz zmieniono sposób ich sortowania.
W Kasie-Bank umożliwiono usuwanie wezwań do zapłaty oraz rozbudowano pozycje na wydruku wezwania. W module wprowadzono definiowanie kont bankowych oraz dodano obsługę nowych formatów plików z wyciągami.
W Rachunkowości - Tabele Kursów wprowadzono nową funkcję umożliwiającą import średniego kursu walut ze strony NBP. Wprowadzono możliwość zmiany daty VAT dla dokumentów zaksięgowanych. Zmodyfikowano proces eksportu dokumentów ZUS do Płatnika oraz usprawniono wyszukiwanie US w Liście płac.
W DMS zmodyfikowano wydruki i wyszukiwanie e-maili. Wprowadzono również możliwość definiowania formularzy oraz zmodyfikowano ich szablony, numerowanie, drukowanie oraz pola wielowyboru.
Wprowadzono zmianę nazewnictwa w CRM. CRM Sprzedażowy to w nowej wersji Portfolio, Planowanie strategiczne to Budżet, Planowanie Operacyjne to Projekty, Okazja to Projekt. Równocześnie zmodyfikowano harmonogramy i wprowadzono seryjne tworzenie Projektów. W CRM Operacyjnym zmieniono widok kalendarza przy podglądzie Aktywności. W zgłoszeniach CRM Serwisowego wprowadzono możliwość dołączania załączników. W CRM Zadaniowym wprowadzono sterowanie sposobem rejestracji godzin rzeczywistych na Zadaniach. W Bazie marketingowej modułu CRM Analityczny wprowadzono oznaczenie kolorami faktur w zależności od statusu płatności.
Nowa wersja przynosi również zreformowany moduł Pomocy z nową wizualizacją, zmodyfikowanym mechanizmem wyszukiwania i uaktualnioną zawartością merytoryczną.
Bardzo istotne zmiany nastąpiły w architekturze systemu ISOF. Wersja 12.0.4 jest pierwszą, która wykorzystuje Java 1.7 oraz nowy serwer aplikacyjny HDB NC kompatybilny z HDB NG, który go w przyszłości zastąpi. Wraz z nową wersją HEUTHES rozpoczął proces przechodzenia do technologii HDB NG. Niektóre funkcje i moduły są już napisane w języku tego nowego serwera aplikacyjnego. Należą do nich: Tabele Kursów, Logowanie zdalne, Bilans Projektów, Samochody, Urzędy Skarbowe, Zmiana hasła, Zmiana kolorystyki interfejsu. Serwer HDB NC będzie je obecnie wykonywał tak, jak dotychczas. Zdecydowane przyspieszenie przetwarzania nastąpi wraz z wdrożeniem serwera HDB NG. Dobre tempo przepisywania kolejnych modułów ISOF do nowego serwera pozwala mieć nadzieję, że proces ten zakończy się całkowicie w I kw. 2013 roku.
HEUTHES zapowiada, że również i następna wersja systemu 12.0.5 będzie interesująca. Firma zamierza w niej wdrożyć moduł Magazyn z przepisaną na nowo obsługą dokumentów magazynowych i nową wersję modułu DMS, obydwa zgodne z technologią HDB NG. Ponadto w planach jest wprowadzenie pieczęci cyfrowej do podpisywania i weryfikowania dokumentów PDF w DMS. Zmianie ulegnie również układ menu, otrzymując bardziej przejrzystą i przyjazną dla użytkownika formę. Przyrost wydajności systemu powinna przynieść konwersja bazy danych do PostgreSQL 9.2, która pozwoli wprowadzić replikację kaskadową oraz wdrożenie mechanizmu wyłączenia z replikacji zmian w tabelach tymczasowych (możliwość taka pojawiła się już w PostgreSQL 9.1).
Więcej informacji na stronie: http://www.isof.pl.
Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 04.10.2012, 17:43 |
Źródło informacji | PAP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |