Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Życie pełne pasji, zamiłowanie do osiągów i ekstremalnych emocji to elementy łączące stadion Allianz Arena i Balocco Proving Ground. Pierwsze z tych miejsc, w ubiegłą środę, było areną ważnego meczu w Champions League, w którym Juventus pokonał Sporting CP. Z kolei na Balocco Proving Ground mistrzowie ligi włoskiej, w towarzystwie trenera Allegriego, spotkali się w zeszły czwartek na torze wyścigowym Grupy FCA w celu przetestowania gamy samochodów Jeep.
Po zakończeniu porannego treningu w Vinovo, piłkarze: Paulo Dybala, Federico Bernardeschi, Daniele Rugani, Benedikt Höwedes, Stefano Sturaro, Alex Sandro, Wojciech Szczęsny, Mattia De Sciglio, Blaise Matuidi i Rodrigo Bentancur udali się na słynny tor testowy Grupy FCA w Balocco kolo Mediolanu.
To był naprawdę wyjątkowy dzień dla piłkarzy z drużyny biało-czarnych, którzy po specjalnej sesji zdjęciowej, przetestowali samochody z całej gamy Jeep: Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee, również wersję SRT wyróżniającą się niesamowitymi osiągami.
W towarzystwie zawodowych kierowców marki Jeep, trener Allegri i zawodnicy Juventusu wypróbowali szybkość samochodów na asfaltowym torze i z łatwością pokonali także wyjątkowo trudną trasę off-roadową - przygotowaną specjalnie do testowania samochodów 4x4, na której SUV-y Jeep mogły zaprezentować w pełnej krasie swoje legendarne osiągi.
Dobra zabawa, wyjątkowy styl, prędkość i bezpieczeństwo doskonale odzwierciedlają związek dwóch zwycięskich “drużyn", jakimi są Juventus i Jeep. Piłkarze bianconeri, po zdjęciu kombinezonu rajdowego, ponownie założyli piłkarskie stroje i „korki”, gotowi na nowy pełen wyzwań sezon i zaangażowania, któremu stawią czoła z tym samym zapałem, jaki towarzyszył im w trakcie jazdy samochodami Jeep na torze w Balocco.
Zdjęcia piłkarzy Juventusu na torze Proving Ground grupy FCA są dostępne na stronie: http://www.juventus.com/it/news/galleries/2017/i-bianconeri-testano-la-gamma-jeep-a-balocco.php
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 23.10.2017, 17:22 |
| Źródło informacji | FCA Polska S.A. |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Monopol państwa w sektorze gier losowych sprawia, że zyski z hazardu wracają do społeczeństwa
Totalizator Sportowy w 2024 r. odprowadził do Skarbu Państwa 5 mld zł z tytułu podatków i opłat. „Z każdej złotówki, którą Polacy przeznaczą na gry liczbowe 19 groszy jest przeznaczonych na fundusze celowe, które wspierają sport, kulturę” - mówił Mariusz Rzeczkowski, dyrektor Departamentu Strategii, Innowacji i Współpracy Międzynarodowej w Totalizatorze Sportowym.- 25.11.2025, 13:38
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
China Southern Power Grid po raz pierwszy wysyła delegację na COP30, prezentując działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i inicjatywy niskoemisyjne
CSG demonstruje swoje zaangażowanie w globalne działania na rzecz klimatu poprzez praktyczne rozwiązania niskoemisyjne.- 25.11.2025, 13:11
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Pierwsze autocysterny ORLEN Transport zasilane LNG już jeżdżą na Pomorzu
Spółka ORLEN Transport zakupiła pięć ciągników siodłowych, zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG). Autocysterny, dostarczające paliwa płynne na stacje ORLEN, są testowane na trasach całego Pomorza. Ich najważniejsze cechy to niższy o 20 proc. poziom emisji CO2 i niskie koszty eksploatacji. Trzy takie pojazdy realizują dostawy w okolicach Gdańska, dwa w rejonie Szczecina.- 25.11.2025, 12:43
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: ORLEN
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ