Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podczas konferencji "Zaufanie - podstawa życia czy zbędne ryzyko" RTCK zabrało ponad sto osób we wspólną przygodę wysłuchania historii znanych w środowisku zdobywców najwyższych szczytów i najodleglejszych obszarów globu. Teraz RTCK przedstawia blisko trzy godziny konkretnych wskazówek i historii z wypraw, które wydają się być na wagę złota w wędrówce ku doskonałości.
Audiokonferencja "Przesuń granice" to praktyczny zbiór informacji na temat przygotowań do wyprawy i sposobów jej przetrwania, ale nie tylko. Leszek Cichy, który wspina się już od 50 lat, podczas spotkania powiedział "Niech każdy osiągnie swój Everest, to nie musi być góra". Dlatego "Przesuń granice" odkrywa jak ekstremalne sukcesy sportowe przekuć w spektakularne osiągnięcia w życiu i biznesie.
Leszek Cichy to wybitny himalaista, pierwszy człowiek, który wspólnie z Krzysztofem Wielickim wszedł na szczyt Mount Everest zimą. Pierwszy Polak zdobywca Korony Ziemi wraz z Górą Kościuszki, Piramidą Carstensza, Elbrusem i Mont Blanc.
Marek Kamiński jako pierwszy zdobył obydwa bieguny Ziemi w ciągu jednego roku. W 2015 r. zdobył "Trzeci Biegun", pieszo przebył drogą św. Jakuba z Królewca do Santiago de Compostela, ok. 4 000 km. podróżnik, przedsiębiorca.
Sprawdź czego dowiedzieli się na krańcach świata. Poznaj odpowiedź na pytanie o to, co każe jednym zdobywać szczyty, a innych trzyma blisko ziemi. Zmierz się z nagraniem "Przesuń granice".
Pełna informacja o audiokonferencji: https://www.rtck.pl/sklep/wydawnictwo/przesun-granice/ Video: https://www.youtube.com/watch?v=DSY8QiIR-1U
RTCK (rób to co kochasz) - Pomagamy ludziom w odkrywaniu swojego powołania, tego kim są i wspieramy ich rozwój w kluczowych sferach życia. Wszystko po to, aby mogli robić to, co kochają.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 19.03.2018, 09:48 |
Źródło informacji | RTCK |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Polska aplikacja MoodMon pomoże w leczeniu depresji i choroby afektywnej dwubiegunowej PAP
Polska aplikacja MoodMon zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Bupa Eco-Disruptive 2024, którego celem jest wspieranie startupów tworzących innowacje dla systemu opieki zdrowotnej. Oprogramowanie, oparte na sztucznej inteligencji, pozwala monitorować osoby z problemami psychicznymi: nawracającą depresją i chorobą afektywną dwubiegunową.- 16.01.2025, 10:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Strategia ESG wspiera rozwój biznesu z korzyścią dla pracowników, społeczeństwa i środowiska PAP
Konsumenci, pracownicy, inwestorzy, a także instytucje regulacyjne zwracają coraz większą uwagę na wskaźniki środowiskowe, zaangażowanie społeczne i transparentność w biznesie. Zrównoważony rozwój powinien być elementem strategii firmy i wyznaczać długoterminowy kierunek działania. Pokazuje to przykład Opella, jednostki biznesowej Consumer Healthcare w Sanofi, która realizując konsekwentnie cele ESG, uzyskała niedawno certyfikat B Corp w Europie Środkowo-Wschodniej.- 15.01.2025, 10:03
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom