Pobierz materiał i Publikuj za darmo
W poniedziałek w Warszawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie akcjonariuszy Mobile Partner S.A., na którym uprawnieni do głosowania zdecydowali m.in. o zmianie nazwy spółki na Hornigold Reit Spółka Akcyjna oraz całkowitym zastąpieniu dotychczasowego przedmiotu działalności usługami hotelarskimi związanymi m.in. z zakwaterowaniem.
Ponad 80% akcji spółki nabyły w marcu Śląskie Kamienice S.A., znani w regionie Górnego Śląska z nietuzinkowych projektów na rynku nieruchomości. W ich portfolio znajduje się min. spółka Hornigold oferująca wynajem wyjątkowych apartamentów, gdzie klimat starych, ale odrestaurowanych budynków łączy się z komfortem i nowoczesnym designem wnętrz. Oferta stanowi atrakcyjną alternatywę dla hoteli i cieszy się dużą popularnością wśród klientów zagranicznych. Spółka zapewnia większą przestrzeń, bogate wyposażenie, domową atmosferę i konkurencyjne ceny. Gwarantuje najwyższy standard, prywatność i bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się apartamenty od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych.
Teraz Hornigold i Hornigold Reit połączą siły jako jeden podmiot. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju do końca 2019 roku spółka planuje powiększyć swoje zasoby o 100 niepowtarzalnych apartamentów, zlokalizowanych w kraju i za granicą. W ramach oferty przygotowała również propozycje współpracy dla potencjalnych partnerów biznesowych zainteresowanych produktami typu REIT i Condo Hotel. Spółka Hornigold Reit S.A. do momentu rejestracji zmian powziętych na Walnym Zgromadzeniu w Krajowym Rejestrze Sądowym, będzie funkcjonować na rynku New Connect pod oznaczeniem: MBPARTNER.
KONTAKT:
Karolina Kiczka
dyrektor biura Relacji Inwestorskich
Hornigold S.A.
tel. kom. +48 534 067 014
e-mail: ri@hornigold.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 30.05.2018, 17:22 |
| Źródło informacji | Śląskie Kamienice S.A. |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Cyber Resilience Act (CRA) - jak przygotować produkty i organizację na nowe wymagania UE
- 30.12.2025, 09:27
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Engineering Shield
-
Crayola zaprasza do nieziemskiej zabawy z zestawem Happy Meal® w restauracjach McDonald's na całym świecie
Dzięki tej ekscytującej współpracy dzieci w ponad 60 krajach mogą puścić wodze fantazji, zamieniając codzienne rodzinne chwile w pełne wyobraźni podróże.- 30.12.2025, 08:45
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
HR na nowych zasadach w 2026. EU AI Act wprowadza rewolucję w podejściu do rekrutacji
- 29.12.2025, 16:21
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: HR Contact
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ