Newsletter

Targi kantońskie podkreślają chińskie możliwości w zakresie badań i rozwoju przez własne marki

01.07.2019, 17:38aktualizacja: 01.07.2019, 17:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

GUANGZHOU, Chiny, 1 lipca 2019 r /PRNewswire/ -- Chińskie Targi Importu i Eksportu, zwane dalej targami kantońskimi lub po prostu targami, dostrzegły znaczne możliwości handlowe dla własnych marek. Na niedawno zakończonej 125. edycji strefa marek targów osiągnęła sprzedaż na poziomie 8,56 miliarda dolarów, odpowiadając 28,8% całkowitego obrotu.

Interaktywny, wielokanałowy komunikat prasowy dostępny jest tutaj: https://www.multivu.com/players/English/8568251-canton-fair-highlights-self-owned-brands/

Xu Bing, rzecznik targów kantońskich i zastępca dyrektora generalnego chińskiego Centrum Handlu Zagranicznego podkreślił, że pomimo niepewności w obecnym klimacie handlowym firmy na targach kantońskich zaprezentowały zaawansowane możliwości badań i rozwoju, oferując przełomy technologiczne oraz innowacje w zakresie produktów i rozwoju marek przez demonstrowanie wysokiej jakości, własnych marek o wartości dodanej.

Nabywcy na tegorocznych targach wykazali rosnące zainteresowanie krajowymi technologiami, kładąc nacisk na jakość i usługi, a nie na cenę. Wśród bestsellerów w tym roku znalazł się robot odkurzający, tłumacz głosowy w czasie rzeczywistym, gry w rzeczywistości wirtualnej i urządzenia do pełnoekranowego wyświetlania filmów w domu.

W tym roku innowacje i kreatywność w zakresie wzornictwa rzucały się szczególnie w oczy w dziale tekstylnym. Firmy takie jak Shanghai Silk Group Co., Ltd, odzieżowy gigant w Chinach, dostrzegły konieczność rozwoju produktów w produkcji. Firma Shanghai Silk Group zarejestrowała znak handlowy prywatnej marki Lily w ponad 80 krajach i otwiera obecnie sklepy w krajach wzdłuż Inicjatywy Pasa i Drogi. Obecność firmy na tegorocznych targach kantońskich umożliwiła jej zebranie zamówień z 50 krajów.

Produkty o wartości dodanej także cieszą się popularnością wśród międzynarodowych przedsiębiorstw na targach. Pearl River Bridge, jedna z najstarszych marek sosu sojowego na świecie, dostępna jest obecnie w ponad 120 krajach i regionach i wprowadziła na rynek pierwszy ekologiczny sos sojowy oraz serię produktów bezglutenowych w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie. Zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań na targach kantońskich pomogło firmie w poszerzeniu działalności w krajach Inicjatywy Pasa i Drogi i zwiększeniu zysków w Rosji o ponad 10%.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx.

O targach kantońskich

Od 1957 roku Chińskie Targi Importu i Eksportu, znane także jako targi kantońskie, odbywają się dwa razy do roku, wiosną i jesienią, w Guangzhou. Targi są najbardziej kompleksową wystawą z najdłuższymi tradycjami, najwyższym poziomem, największą skalą i największą liczbą produktów, a także z najszerszym zakresem krajów pochodzenia nabywców oraz najwyższym poziomem obrotu w Chinach.

Źródło: Canton Fair

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.07.2019, 17:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ