Newsletter

BEST SA (23/2021) Zmiana terminu publikacji skonsolidowanego rozszerzonego raportu za I półrocze 2021 roku

01.09.2021, 17:49aktualizacja: 01.09.2021, 17:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 23/2021

Zarząd BEST S.A. ("Emitent") informuje o zmianie terminu publikacji skonsolidowanego rozszerzonego raportu za I półrocze 2021 roku ("Raport półroczny"). Raport półroczny zostanie przekazany do publicznej wiadomości w dniu 7 września 2021 roku. Zgodnie z informacją zawartą w raporcie bieżącym nr 3/2021 z dnia 28 stycznia 2021 r. Raport półroczny pierwotnie miał być przekazany do publicznej wiadomości w dniu 15 września 2021 r.

Zmiana terminu publikacji Raportu półrocznego następuje zgodnie z § 80 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. 2018, Poz. 757).

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.09.2021, 17:49
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ