Newsletter

KB DOM SA (13/2021) Zawieszenie notowań akcji Emitenta

04.10.2021, 17:14aktualizacja: 04.10.2021, 17:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 13/2021

Zarząd Korporacji Budowlanej Dom S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 4 października 2021 roku powziął informację dotyczącą podjęcia przez Zarząd GPW Uchwały nr 1007/21 w sprawie zawieszenia obrotu akcjami Spółki oznaczonych kodem "PLTRAST00020" na podstawie art. 20 ust 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi w związku z żądaniem zgłoszonym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Zawieszenie obrotu akcjami Emitenta związane jest z nieprzekazaniem przez Emitenta raportów z badania przez niezależnego biegłego rewidenta sprawozdań finansowych (jednostkowego oraz skonsolidowanego) Spółki za pierwsze półrocze 2021r., które Spółka publikowała dnia 30 września br.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.10.2021, 17:14
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ