Newsletter

KB DOM SA (15/2021) Wznowienie notowań akcji Emitenta

13.10.2021, 19:35aktualizacja: 13.10.2021, 19:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 15/2021

Zarząd Korporacja Budowlana Dom Spółka Akcyjna z siedzibą w Kartoszynie ("Spółka" "Emitent"), informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent powziął informację, iż zgodnie z Uchwałą nr 1037/2021 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie z dnia 13 października 2021r., nastąpi wznowienie obrotu akcjami Spółki oznaczonymi kodem "PLTRAST00020".

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2021, 19:35
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ